Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek így az...

Miért viselkednek így az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Semmi udvariasság, gyerekesen viselkednek, egész nap hülyülnek és nem hagyják az embert figyelni órákon sem. Kihúzkodják mindenki alól a széket, csapkodják egymás nyakát, némelyik b***san viselkedik például az egyik a másik f***át fogdozza, akkor azt hiszik attól lesznek nagyobbak ha cigiznek, isznak, és a vicc az egészben, hogy még csak 13-14 évesek. Ráadásul azt hiszik magukról, hogy jól néznek ki. Mást fikáznak közbe ők sem jobbak.


Ezek miért vannak?


2013. nov. 15. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy lány vagy?
2013. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lány, ha fiú lennék nyílván nem zavarna ha így viselkednek főleg az én osztályomba..
2013. nov. 15. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért, vannak még normális fiúk! ;) Bár az én osztályomban sincs rá példa. Nálam nem ilyen durva a helyzet, de azért átérzem a problémádat. Szerintem a serdülés elveszi az eszüket. De hátha kinövik egyszer! Addig is kitartást! :)
2013. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:D
2013. nov. 15. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Átérzem a problémádat.Az én osztálytársaim is ilyenek,pedig 17 évesek vagyunk, bár fejben lehet hogy csak 12.
2013. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!