Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is az emberi...

Szerintetek is az emberi hülyeség netovábbja az, hogyha valaki meghalt, akkor az üzenőfalára írjanak hasonlókat, mint pl. : "nyugodj békében! ; RIP; stb. "?

Figyelt kérdés

2013. dec. 3. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Én pl baromi ideges lettem amikor ezt megláttam az egyik ismerősöm falán... Még hírességeknél oké, de amikor a saját nagyapját rakja ki... ez nem tartozik mindenkire. akinek el akarja mondani, annak szeméyesen mondja, de ne facebookra rakja ki...
2013. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is fura. Főleg, ha közeli családtag, akkor nem tudom, hogy van valakinek kedve, ereje felmenni egyáltalán facebookra. Eszembe nem jutna.
2013. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bumbi02 ***** válasza:
86%
Pont a nagymamám halálának napján történt, hogy egyik ismerősöm kiírta hogy RIP Buksi.. te voltál a család legjobb barátja:/... Sokan "megosztási-kényszerben" szenvednek, illetve kell nekik az, hogy valaki sajnálja őket. Én sem értem, hogy miért tartozik ránk a gyász, értem én hogy a mai világ más mint régen, de azért a gyászolásnak akkor se facebookon kéne történnie.
2013. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is!
2013. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meghalt egy olyan híresség akire elégé felnéztem akkor én is kiraktam , hogy miért nem tudom, szomorú voltam ,hogy eltávozott és valahogy talán a tudtára adni azoknak akikhez szintén "közel" állt ,hogy együtt érzek
2013. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy távoli ismerősöm hunyt el nemrég, az ő barátnője írt a férfi üzenőfalán keresztül, hogy sajnos ekkor meg akkor elhunyt, stbstb... Nagyon sokan írtak alá a kérdésben hasonló üzeneteket.

Én teljesen megértettem a dolgot, mert külföldön élt az illető, és így legalább mindenkivel tudták egyszerre tudatni mi történt vele. Még valahol azt is megértem, hogy az emberek ilyen módon fejezik ki a búcsújulat; sokat írogatott fb-ra az ember, miért ne búcsúznának ott is el tőle? Így legalább a szerettei is láthatják az üzeneteket. Másrészről kicsit persze furcsa, nekem csöppet felszínesnek tűnt, hogy mindenki ott ömleng. Kíváncsi vagyok, hányan nyilvánítottak részvétet személyesen vagy mentek el a temetésére...

2013. dec. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!