Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is baj ha valaki...

Szerintetek is baj ha valaki nem jár suliba és nem is dolgozik, ezért későn fekszik le és későn kel fel?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudtam továbbtanulni anyagiak miatt,ezért munkám sincs,mert sehova se kellek szakma és tapasztalat hiánya miatt..Itthon vagyok,semmi kötelező dolgom nincs ami miatt minden nap ugyanabban az időben kellene felkelnem,de a testvérem szerint (aki szintén nem dolgozik,de ezt inkább nem firtatnám..)lusta vagyok,mert nem kelek fel reggel 8kor (bár ezt mondta akkor is mikor suliba jártam és hétvégén lustálkodtam picit..).Szóval nem vagyok lusta,mert megcsinálok mindent amit kell,takarítok,főzök,munkát keresek stb.,de nem látom értelmét annak,hogy beállítsam a vekkert és minden nap "kora" reggel felkeljek mintha munkába vagy suliba készülődnék..Ha korán kell kelni felkelek,mert anno suliba készülődéskor fél6-kor keltem,szóval ezzel nincs baj,na de nem kell mennem sehová..Szerintetek is baj ez?Van valaki hasonló cipőben?A válaszokat előre is köszönöm!22L

2013. dec. 3. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem lenne baj, ha milliomosok lennétek, de így.. mégis hogyan keresel munkát, ha későn kelsz? Amikor én voltam a te helyzetedben, minden reggel 7-kor vettem az Expresst, átnáztem az aznapi hirdetéseket, 8-kor kezdtem telefonálgatni, nemritkán még aznapra behívtak állásinterjúra. Az ilyen egyszerű, szakképzettséget nem igénylő állásokat kapkodják el a leghamarabb, amilyenekre te is pályázhatnál, gyakran megjelenik a hirdetés reggel és délutánra már meg is kapja valaki.
2013. dec. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Internetes hirdetésekhez nem kell mennem az újságboltba..nem idióta számítógépes játékokkal töltöm a napom..
2013. dec. 3. 23:59
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Én is totál ebben a helyzetben vagyok. Most is inkább netezek minthogy aludnék :) még egy filmet is meg akarok ma nézni..

emiatt későn is kelek. De nekem senkim sincs aki lecseszne a kései kelés miatt. Ettől függetlenül utálom, hogy nincs mit tennem egész nap. Sok mindent szeretnék, de mindig csak halogatom a dolgokat míg végül semmi nem lesz belőlük..

Olyan munkahelyre nem vesznek fel ahova szívesen járnék, alja meló meg kell a bajnak..

2013. dec. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Visszatérve az első válaszadóhoz annyit hozzáfűznék még,hogy nem vagyunk milliomosok(sajnos) munka kereséshez pedig nem kell korán kelni,mivel van internet amin egész nap ellehet érni rengeteg oldalt!Nálunk nincs Expressz.Mivel nincs munkám és így pénzem sem ezért nem tudok mindenhova telefonálgatni,mert sokszor kölcsön kell kérnem a vonatjegyre is,hogy be tudjak menni az interjúra( ha egyáltalán hívnak..) amiből később nem lesz semmi,mert még tescoba sem vesznek fel érettségivel.Szóval örülök,hogy egyeseknek sikerül 1 nap alatt munkát találni,de nem megy mindenkinek főleg,hogy van 10 munkalehetőség és 100 munkanélküli...Második válaszadónak viszont azt mondom,hogy én sajnos "alja" munkát is elvállalnék,de azért én is megválogatom..simán elmennék takarítani is,de mivel fiatal vagyok elutasítottak már több helyről emiatt,mert bennem is a kortársaimat látják akik nem képesek még a tányért sem elmosni amiből ettek..
2013. dec. 4. 00:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg én sem csinálok semmit. Tanulni szeretnék, de mindig volt valami probléma az induló (vagyis nem induló) tanfolyamokkal. Ugyanúgy én intézem a házimunkát, és akkor fekszem le, amikor akarok. Mondjuk nekem muszáj fölkelnem reggel, mert én sétáltatom a kutyát, de szerintem nem jogos, hogy csak ezért valaki lusta lenne. Persze, engem is idegesít, hogy nem csinálok semmit, bár ha minden jól megy, februártól végre tanulhatok.
2013. dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egy a baj, ne minket akarj meggyőzni, hanem a szüleidet, akinek elég baj, h későn kellsz, állandóan otthon vagy, és nem dolgozol...nem hiszem, h nincs takarító, vagy mosogató, vagy árufeltöltő munka ahová lehetne jelentkezni, és szinte azonnal kezdeni, mert tele a net és az újság is ilyen hirdetésekkel, no de aki nem akar dolgozni, csak egész nap az irodában akarja mereszteni a hátsóját, annak lehet rossz érzés ha szüleit ez zavarja h későn kell, és csak netezik, nem csinál semmit.

a sült galamb nem fog a szádba repülni, magától, azt meg kell fogni, megpucolni, megsütni, és utána élvezheted az izét:)

2013. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem akartam itt senkit sem meggyőzni semmiről sem,csak érdekelt,hogy vannak-e szintén zenészek..előzőleg pedig leìrtam,hogy sehova sem vesznek fel még tescoba sem (mivel nincs szakmám csak érettségim ezért csak pénztáros,árufeltölő és takarító jöhet szóba,de mint mondtam se tapasztalat se semmim nincs nem kellek..)és még mielőtt valaki szóvátenné,hogy miért pont a tescot hajtogatom elmondom,hogy vidéki vagyok és csak a tesco esik közelre,és mert a tescot ùgy hírdetik,hogy minden hülyét felvesznek..A lakhelyemen pedig csak 3 kisbolt van ahova már próbáltam felvetetni magam sikertelenül,mert nincs pénztároa végzettségem..Többit nem sorolnám fel megint.Egyébként meg számítottam ilyen típusù válaszokra,hogy "aki dolgozni akar az talál munkát"..persze én is találok rengeteg munkát,de nem szeretném megint megismételni önmagam.Vitát nem szeretnék,mindenkinek ment a zöld kezecske.
2013. dec. 4. 12:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is munkát keresek de ha meghallják hogy vidéki vok mehetek a levesbe
2013. dec. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

"de ha meghallják hogy vidéki vok"


Hát ha állásinterjún is "vokolsz", akkor ne csodálkozz, ha elhajtanak. Ez a "vok" inkább ugatás, mint beszéd.

2013. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De kis vicces vagy kilences
2013. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!