Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is baj ha valaki...

Szerintetek is baj ha valaki nem jár suliba és nem is dolgozik, ezért későn fekszik le és későn kel fel?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudtam továbbtanulni anyagiak miatt,ezért munkám sincs,mert sehova se kellek szakma és tapasztalat hiánya miatt..Itthon vagyok,semmi kötelező dolgom nincs ami miatt minden nap ugyanabban az időben kellene felkelnem,de a testvérem szerint (aki szintén nem dolgozik,de ezt inkább nem firtatnám..)lusta vagyok,mert nem kelek fel reggel 8kor (bár ezt mondta akkor is mikor suliba jártam és hétvégén lustálkodtam picit..).Szóval nem vagyok lusta,mert megcsinálok mindent amit kell,takarítok,főzök,munkát keresek stb.,de nem látom értelmét annak,hogy beállítsam a vekkert és minden nap "kora" reggel felkeljek mintha munkába vagy suliba készülődnék..Ha korán kell kelni felkelek,mert anno suliba készülődéskor fél6-kor keltem,szóval ezzel nincs baj,na de nem kell mennem sehová..Szerintetek is baj ez?Van valaki hasonló cipőben?A válaszokat előre is köszönöm!22L

2013. dec. 3. 23:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hallottam már embert élőbeszédben is vokolni, csak ezért írtam.
2013. dec. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!