Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire néznétek egy ilyen...

Mennyire néznétek egy ilyen embert/embereket alkoholistának?

Figyelt kérdés

Kb két hetente elővesz 3-4 dl pálinkát, iszogatja, közben rágyújt, berakja a kedvenc zenéit és úgy lazít, mert csak kocsma meg igénytelen diszkó van a környéken?

Egyébként nem iszik meg cigizik, csak kell neki is, h valami legyen.

A lazítás csak zenével nem menne.



2013. dec. 6. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

en szombatonkent szoktam meginni 3-4 sort, egy sor az ugy feldeci palesznek megfelelo alkoholtartalom, szoval mennyisegre ugyanott vagy.

Szerintem ez belefer.

Alkoholizmus az, hogyha minden nap iszol es nem tudod megallni hogy ne.

2013. dec. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
ez nem alkoholizmus. Az alkoholista egy napot sme bir ki alkohol nélkül.
2013. dec. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem alkoholista egyáltalán.
2013. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Néha van hogy az alkoholista is kibírja józanul hetekig is, de előbb utóbb újrakezdi a piálást.Inkább a mértékkel van a baj, hogy ha iszik akkor kontrollálatlanul.
2013. dec. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez már soknak tűnik.
2013. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az alkeszoknak is több típusa van. amit az egyik előző írt, azt a gépszíjas alkesz. ismertem egy ilyet. évente egyszer kijelölt egy hónapot és konkrétan ájulásig itta magát minden nap. máskor max egy pohárka bor.


szerintem az egyedül ivás nem a legjobb móka. inkább hívd át a haverokat, lazuljatok együtt pár pohár mellett. sztorizás, kártyázgatás, ps, xbox. sokkal jobban megtöri a hétköznapok monotonitását. ha az ivást összekapcsolod a társasággal, akkor később nem esel bele abba a hibába, hogy hétköznapokon is előkerül az üveg, hiszen akkor nincs ott senki, akivel koccinthatsz.

2013. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!