Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj? Van egy lány...

Velem van a baj? Van egy lány az osztályomban. Több és hát elég bolondos vagyok szeretek hülyéskedni stb. , de nem vagyok hülye csak ilyen a természetem! Valamiért eléggé zavarja őket és mindig beszólnak.

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 21:06
 1/4 A kérdező kommentje:
15/L :D
2013. dec. 6. 21:07
 2/4 anonim válasza:
Ha Te magadról állítod, hogy nem vagy hülye, az gyanús. (van róla papírod?) Ha, csak egy lánnyal kapcsolatban szólnak meg, semmi probléma. Nem feltétlen a többségnek van igaza. Maradj vidám, ne akarj megfelelni!
2013. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem,egy lány szól mindig meg..
2013. dec. 10. 17:24
 4/4 anonim válasza:
Volt ilyen osztálytársam. "Hát ez tiszta hülye"- mondtuk rá. Majd az életben elfogadták, és sokra is vitte. Ha azt mondanád: "Teszem-veszem rossz formámat" mást ajánlanák. Ilyen a természeted? Sokkal rosszabb, kétszínű leszel, ha erőlteted az alkalmazkodást. Ne tedd! A mostani, és a későbbi közösség is alakít még rajtad...úgy, hogy észre sem veszed.
2013. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!