Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik velem, ha nem...

Mi történik velem, ha nem "élem ki magam" fiatalon?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok ez a bulizós, piálós ember, én a komolyabb dolgokat szeretem, és mindenki azzal jön, hogy "miért nem mész bulizni? most kell éld ki magad!"

Miért? Ők tapasztalatból beszélnek? És mi történik velem, ha nem járkálok el bulizni, le részegedni meg éjszakázni? Mert mindenki arra céloz hogy ezt kell csinálnom ennyi idősen.

19/F

Mi lesz később ha ezeket kihagyom?



2013. okt. 30. 16:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én kihagytam, és egyelőre még élek.
2013. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Normális felnőtt ember leszel, semmiben nem leszel külön azoknál akik éjjel-nappal buliznak.
2013. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Én hallottam már olyat is aki ezeket később kezdi el bepótolni.
2013. okt. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az csak egy ócska közhely, hogy "akkor majd 30-40 évesen nem fogsz bírni magaddal". Meg hogy "aki most kiéli magát, az felnőtt korára lenyugszik". Jó, egy-két buliba elmentem, bár a diszkó nagyon nem az én világom, de mégis felnőttem, és egyáltalán nem bánom, hogy nem züllöttekm végig a fiatalságomat. Most, 30 évesen sem érzem, hogy ez hiányozna.
2013. okt. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Azok pótolják be ezeket később inkább, akiket mondjuk nem engedtek el a szülei vagy olyanok voltak az életkörülményei, hogy nem mehetett. Aki egyszerűen nem érezte szükségét, azzal nem lesz semmi. Tizenévesen párszor elrángattak diszkóba, nem jött be, nem az én világom, a barátnőimmel beültünk néha péntekenként 1-2 sörre, nem lerészegedni, hanem beszélgetni, a hét többi napján pedig kulturáltan elfoglaltuk magunkat. A szórakozása megmaradt számomra ezen a szinten a továbbiakban is. Semmi bajom nem lett. Nem hiszem, hogy mindenkinél létszükséglet, hogy legyen egy olyan életszakasza, amikor tönkrevágja magát. Mindenkinek mások az igényei.
2013. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Én is kihagytam, nem tudom, nem rézem azt, hogy sajnálnám, hogy azt kihagytam. Olyan dolgokat éltem helyette meg, amiket meg is szerettem volna: anyaság, titkos szerelem, szex feketebőrűvel, 3 esküvő, házasság nagyon okos pasival, házasság helyes pasival, szóval nagyjából ezek voltak az életcéljaim, és ezeket meg is valósítottam. :)) Szóval azokat tedd meg, amiket szeretnél, és ne foglalkozz azokkal, akik irányítani akarnak.
2013. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Én se nagyon jártam ki. Most kezdtem el én is nem rég. Nem mindig van hozzá hangulatom csak a társaságot keresem ha nincs más programom. :)


Amúgy itt ebben a Discoban elmondom nektek 20%-a 18-25 éves a többi 80% meg 25 feletti. Példáúl jó pár volt osztálytársam (általános iskolások) szüleivel találkozok. Az anya discoba ropja a 19 évesekkel az apa befeszül a kocsmába a kissebbik gyerek a f.lu k.rvája.. Tehát vannak itt érdekes dolgok.. :)

2013. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Csak kimaradnak azok az emlékek. Rosszabb esetben mikor mindenki meséli a dolgokat rájössz hogy neked nincsenek ilyen emlékeid. Én személy szerint szeretném a legtöbbet kihozni magamból ilyen téren. Én nem járok ilyen lerészegedős és egyéb hülye bulikba, de a barátokkal tervezünk rengeteg érdekesebbnél érdekesebb programot amikre mindig emlékezni fogunk. A buli az nem csak a tömörülést a diszkóban egy rakat piával-t jelentheti. Mi sokszor járunk biciklizni, túrázni, rendszeresen készítünk valamit és nagyon sokat hülyéskedünk. Ez is jó buli minden piálás és károkozás nélkül.
2013. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a "kiélem magam" nem azonos a "buliba járok inni/drogozni/dugni". Én úgy "éltem ki" magam, hogy már 16 évesen 8 órás éjszakai munkát vállaltam és minden évben 3 hónapot utazgattam abból a pénzből, illetve rengeteg tanfolyamra beiratkoztam, amik nem munka miatt, nem haszonszerzéshez kellettek, hanem csk úgy, mert érdekelt a dolog. Százszor több élettapasztalatot szereztem így, mint az átlag fiatal, szerintem ez az élet, nem a hülyéskedés.


Emelett pesze néha eljártam bulizni is, kipróbáltam ezt-azt, fiúztam is, de ez volt az életemben a mellékszál és nem a fő irányvonal. Ha ezt kihagytam volna, azt nem bánnám (bár nem sajnálok semmit) de az utagatások alatt szerzett élményeimet semmi pénzért nem adnám.

2013. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Az a baj, h látszik rajtad, ahogy a többi hozzászólón is(tisztelet a kivételnek), h magának akarja megmagyarázni, h neki milyen jó volt otthon ülni, mert hát a buli az csak az lehet, h csont részegre iszod magad.

Az igazság meg az, amit írt az egyik hozzászóló, h azt veszed majd észre, h 40 vagy aztán mást nem csináltál csak suliba meg munkába jártál.

A másik része, h nem voltál meg igazán jó buliban főleg nem úgy, h fel voltál szabadulva....

2013. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!