Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy fiatal rezidens orvos...

Egy fiatal rezidens orvos megadta a saját privát telefonszámát (nem vagyok a magánbetege csak éves vizsgálatra mentem), hogy ha megyek legközelebb is, hívjam fel és nem kell kivárnom a sort meg hogy őt keressem. Ez nem fura? 22/l

Figyelt kérdés

2013. nov. 29. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ! Ha csinos vagy, akkor nem fura.
2013. nov. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Biztos, hogy orvosi esetre adta meg?
2013. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy magánrendelésként fogad, és nem ingyen. Ha felhívod, mindenképpen kérdezz rá, hogy mennyibe fog ez kerülni neked.
2013. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem magánrendelés, van rajta kívül még 6-7 másik doki, bárkihez mehetnék...
2013. nov. 29. 11:37
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
biztos felakar szedni...
2013. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is megadta már több orvos is a számát. Nem gondoltam bele semmit, egyszerűen így könnyebb elérni őket. És ha az ő betege vagyok, akkor minek mennék máshoz. És el is kérték már a számom, hogy majd hív pl. eredmény miatt.

Az lenne a fura, ha ő kérte volna a számod, és fel is hívna és persze nem orvosi ügyben :)

2013. nov. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem azért is fura mert a családomban van több eü. dolgozó és az orvosoknak nem szokás ilyet csinálniuk (akkor minden egyes betegének adja meg a privát telefonszámát?)
2013. nov. 29. 11:48
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

De ha nem történt semmi, akkor mit furcsállsz?

Ebben még nincs semmi.

Vagy fel akarod hívni? :)

2013. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!