Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya és dagadt...

Kiss bettiina kérdése:

Szerintetek csúnya és dagadt vagyok? Mert minden oszálytársam ezt mondja és én teljesen össze vagyok már törve lelkileg és fizikailag is! Már az öngyilkosság is a fejembe ötlötttt! :' (

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Kép?

Amúgy biztos nem vagy csúnya!

2013. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Küldj képet privibe!
2013. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az elsőnek küldtem
2013. márc. 30. 11:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézz a tükörbe, szerinted csúnya és dagadt vagy?? Mert ha igen a válaszod, akkor diétázz, sportolj és legyél jó csaj, mert a problémák elől nem menekülni kell hanem megoldani.
2013. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy te csúnya! :) Annál inkább önbizalomhiányos! Az alakod ezen a képen nem látszik, de mivel a karod sem túl nem hiszem hogy sok felesleged lenne! Miért befolyásolja a külsõd azt, hogy hogy érzed magad. A kötekedõk csak a saját silány életük miatt felgyülemlett tehetetlenséget és dühöt vezetik le rajtad, nem is érdemes figyelni rájuk! Legyél önmagad, keresd azokat az embereket akikkel jól érzed magad és ne hagyd hogy más befolyásoljon/elnyomjon! Ha megtalálod a megfelelõ társaságot õket pont nem az fogja érdekelni, hogy nézel ki. Õk magad miatt fognak szeretni. Nincs veled baj külsõre, inkább belül kéne megtalálni a baj forrását!

:)

2013. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mutatsz képet nekem is?
2013. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a korrekt kommenteket kezd önbizalmam lennii! :) <3
2013. márc. 30. 18:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? :)
2013. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
dobsz egy képet?
2013. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!