Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek? Ez szerinte...

Mi a véleményetek? Ez szerintetek is igazságtalanság, ugye? (Mert emiatt sokan megutáltak. )

Figyelt kérdés
Nem rég részt vettem egy angol nyelvű fordítóversenyen, és részben direkt erre a célra vettem egy drága, nagyon jó minőségű, angol-magyar, magyar-angol szótárt. Elöntött a büszkeség érzése, hogy egy ilyen alapból könnyű versenyre lehetőségem van magammal vinnem ezt, és a tudásomon kívül megcsillogtathatom a díszes, kétkötetes szótárt, és az egyik fő ellenfelem orra alá dörgölhetem. Nála csak egy ócska zsebszótár volt, nem is nagyon használta, biztos kellemetlenül érezte miatta magát, gondoltam. A fordításom tökéletesre sikerült, de mégsem nyertem meg a versenyt, a második helyre szorultam, legnagyobb meglepetésemre az a kis csaló nyerte meg, akit az előbb említettem. Az a gyerek amúgy is az igazgató úr és némelyik tanár nagy kedvence, szerintem és pár haverom szerint teljesen ok nélkül, csak azért mert nyalizik és neve van az iskolában, nincs olyan diák vagy tanár, aki nem hallotta volna a nevét. Ráadásul az egyik csaj, akivel jóban van vagy a csaja, nem tudom, azt mondta nekem, hogy nem az nyeri meg a versenyt, aki sokat fizet egy szótárért, hanem aki tehetséges. Micsoda pofátlan kis ribi volt! Most meg egy csomóan engem utálnak, bár eddig sem szerettek, csak pár haverom van... :(

2013. dec. 10. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

..."diszes, ketkotetes szotar"...?

Hany eves vagy, most ugy oszinten?

2013. dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
szánalmas vagy :D legalább elismernéd a vereséged, nem az, hogy még azt mondod, csak azért nyert a másik gyerek, mert csalt...és még ezek után csidálkozol, hogy eddig se szerettek...pff.
2013. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
*csodálkozol
2013. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem kellett volna leirnod, szerintem nem lesz ember, aki neked adna igazat :D örülök, hogy az "ocska zsebszotáras" nyert
2013. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Jogosan utáltak meg, mert egy irigy, utálkozó személy vagy.
2013. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Undorító sz..r alak vagy :D
2013. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezt pár mondatot olvastam tőled de máris ráz a hideg, képzelem, milyen lehet téged mindennap elviselni. Meg sem próbálom magyarázni, hogy miért nincs igazad, úgysem fognád fel. És nem emiatt utáltak meg sokan, biztos vagyok benne, hogy előtte is utáltak.
2013. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nála csak egy ócska zsebszótár volt, nem is nagyon használta, biztos kellemetlenül érezte miatta magát, gondoltam. "

Vaaaagy, az illető annyira vágja az angolt, hogy még szótárra sem volt szüksége...

2013. dec. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan úgy gondolod, hogy azért fog valaki nyerni vagy veszteni, mert jobb és újabb szótára van? Tudod a versenyek a tudásról és a tehetségről szólnak. Alulmaradtál, el kell fogadni. Legközelebb majd igyekezz jobban, és ne arra koncentrálj, kinek milyen szótára van. Légy hálás, hogy te megengedheted magadnak a drága szótárat, a legtöbben örülnek ha van egy "ócska zsebszótáruk".

Az értékrended kicsit helyre kéne rázni...

2013. dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Most már én is utállak.
2013. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!