Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok én is ennyire...

Miért vagyok én is ennyire önző? Felnőttkorára mindenki hozzáigazodik ehhez a beteg társadalomhoz?

Figyelt kérdés
Régen, amikor 12-13 éves rockerkislány voltam és kezdett kinyílni a csipám, feltűnt, hogy az összes ember rohadtul önző. Elhatároztam, hogy én mindig mindenkivel segítőkész leszek. Most 17 vagyok, és azt vettem észre, hogy én is csak a saját érdekeimet nézem. Pénzéhes vagyok, bulizni járok, nem adakozom, ideges leszek, ha valaki túl sokat rinyál nekem, nem tudom meghallgatni őket. Elvárok olyan dolgokat másoktól, amiket én valószínűleg nem is tennék meg. Miért? Ennél már csak lejjebb van? Nem akarok én is olyan köcsög lenni, mint nagyjából ez az egész világ.

2013. dec. 10. 20:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, sűrűn kihasznált, hazudott nekem rengeteget, stb... de igaziból a fő ok az volt, hogy ami pénzem volt, azt arra kaptam apámtól, hogy reggelit vegyek belőle minden nap. És amiatt, hogy a barátom minden délután enni kért tőlem, az egy heti kajapénzem 1 nap alatt fogyott el, aztán éhezhettem 4 napig minden délelőtt. Nem vagyok rosszindulatú, csak rohadtul éhes!
2013. dec. 13. 19:19
 12/12 anonim ***** válasza:

A pasi kajáztatás, hazugságok és kihasználás után felmerült bennem a kérdés, hogy "mégis miért voltál vele?".


Nem csoda, ha egyre nyersebb, "gonoszabb?" ember lettél, ha ilyen pasid volt...

2013. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!