Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Öszinten, ti mit gondoltok a...

Öszinten, ti mit gondoltok a pupos emberekröl?

Figyelt kérdés
Undoritonak talaljatok-e öket, vagy esetleg azt gondoljatok, hogy ertelmileg is serültek. Ha van pupos ismerösötök, öt milyennek latjatok.

2013. dec. 3. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem gondolok rola semmit, max. azt hogy ronda hogy pupos. Ha probalnam kitalalni miert akkor vagy azert mert gyorsan nott vagy valami gerincproblemaja van, vagy pedig onbizalomhianyos, felenk, vagy depis.

En is pupos vagyok neha, egy baratnom is az szokott lenni de attol meg ugyanolyan erteku barat mint barki mas, ezt nem az hatarozza meg hogy hogy tartja magat.

Ha meglatok valahol egy pupos oregasszonyt/bacsit az jut eszembe hogy szegenynek jajj de csunya a pupossaga es hogy nekem is oda kene figyelnem hogy ne jarjak igy. Szerencses vagyok hogy nekem nem betegseg miatt ferde. (Lattam mar szinte derekszogben allo hatu nenit, o ijeszto volt)

2013. dec. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolom roluk hogy undoritoak vagy ertelmi serultek.
2013. dec. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én csak egy kétpupút ismerek (az állatkertben), de az nagyon rafinált.
2013. dec. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Gondolom rossz neki, vagy már megszokta, de ezért nem bántanám (értsd cikizés) mert nem tehet róla.
2013. dec. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan emberek, mint más. De lehet, hogy sokkal jobbak az átlagnál.

Ismertem egy púpos nénit, nagyon aranyos, segítőkész volt. De a város régi főmérnöke is púpos volt.

2013. dec. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem undoritóak, kissé furcsának találom őket. Nagyon sok könyvben, filmben kifejezetten jó karakterek, legutóbb pld a "Rocky horror picture show" púpos szolgája volt a legszimpatikusabb :)
2013. dec. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy sajnos én is az vagyok. Ez gerincprobléma, nem is értem, hogyan jönne ehhez az értelmi sérültség!?!?
2013. dec. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Értelmileg nyilván az sérült, aki nem tudja miért lesz valaki púpos.


Például attól alakul ki, hogy görnyedten ül a kényelmetlen székeken akár iskolában, akár munkahelyen, akár otthon a számítógép előtt,

vagy attól, hogy házimunkát végez, amelyben sokat kell hajlongani,

vagy attól, hogy sokat kertészkedik, sokat sepreget az udvarban vagy havat lapátol.

És annál könnyebben alakul ez, ki, minél gyengébb testfelépítésű az egyén.


Azt gondolom tehát, hogy sokat görnyedt, sokat dolgozott, és nem egy lusta ember. Persze lehet valami betegség okán is. Nem undorító.

2013. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy púpos ismerősöm van, nagyon okos és nagyon ravasz ember.

Utólag értettem meg az összes velem kapcsolatos tevékenysége motivációját (ami nem volt más részéről, mint az anyagi haszonszerzés).

2013. dec. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Etikátlan lény mindegyik.
2014. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!