Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a közömbös...

Mi a véleményetek a közömbös emberekről?

Figyelt kérdés
Akik semlegesen állnak másokhoz. Akik nem bunkók, az alapvető tiszteletet és kedvességet megadják másoknak, de ezen kívül semmi mást. Nehezen nyílnak meg, keveset mutatnak magukból, kicsit mintha levegőnek néznék a másikat. Csak annyit beszélnek, amennyit kell, nehéz velük barátkozni.

2013. dec. 11. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek engem nem zavarnak. Ők legalább nem rosszindulatúak, nem próbálnak ártani neked.
2013. dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Közömbös vagyok velük szemben. Mindenkivel szemben. Magamra ismertem.
2013. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
semmi
2013. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha " az alapvető tiszteletet és kedvességet megadják másoknak" akkor semmi rossz vélemény.
2013. dec. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább ilyen legyen, mint rámenős és levakarhatatlan vagy indiszkrét!
2013. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen tökéletes tagjai a társadalomnak. Ha mindenki ilyen lenne, mindenki megtudná tartani a tisztes távolságot és nem ártana másoknak, akkor sokkal jobb lenne a világ!


Sokkal jobbak a közömbös emberek, mint a kötözködő, vagy betegesen kíváncsi könnyen megnyíló, akik unatkoznak és mindenkihez van pár "kedves" szavuk. Bár amíg csak szavuk van, addig még ők se zavarnak. De amikor már direkt rosszat tesznek másnak, az bizony undorító.


Éljenek a közömbösök!

2013. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Én is nehezen nyílok meg, keveset mutatok magamból és nem beszélek sokat, de attól még nem vagyok közömbös, csak azt is nehezen mutatom ki. :-) Tiszteletet megadom akinek kell, kedves vagyok mindenkihez, szerintem ez sem közömbösség.
2013. dec. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szeretem a közömbös embereket,mint a rosszindulatúakat.Magam is inkább a távolságtartás felé hajlok,mint hogy a középpontban kavarjak.
2013. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lásd: FLEGMATIKUS személyiségtípus.
2013. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
79%
Story of my life.
2013. dec. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!