Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy JÓ és HITELES...

Milyen egy JÓ és HITELES vezető? Rettegésben tartással motivál?

Figyelt kérdés
Tehát alapvető különbség van szerintem a VEZETŐ és a FŐNÖK között. Amúgy milyen vezető az, aki fenyeget, zsarol, rettegésben tart, megalázással operál? (Nincs más mód?)

2013. dec. 12. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, milyen embereket irányít. Ha alkoholista kőművesbrigádot kell napról napra munkára bírni, teljesen más mentalitás kell, mintha a hímzőkör éves közgyűlését kell levezetni.
2013. dec. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Segítek van rá definíció :)


Kezdeményezés + Figyelmesség - Parancsnok

Kezdeményezés + Figyelmesség + Közösségi vezetők

Kezdeményezés - Figyelmesség + Klubvezetők

Kezdeményezés - Figyelmesség - Anarchia

2013. dec. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon a főnökök nagy része fenyegetőzik azzal, hogy talál 20 másik embert a helyedre, aki még többet fog túlórázni nálad, ráadásul kevesebb fizetésért, szóval örülj, hogy reggelente van miért felkelned. Volt szerencsém Angliában dolgozni néhány évig. Én még sose éreztem előtte úgy, hogy fontos vagyok a cégnek, a főnöknek. Hogy számítanak rám, hogy meg tudom csinálni, mert mindenki bízik bennem. Talán csak az volt ilyen érzés, amikor anyukám bátorított érettségi előtt... Magyarországon még nem jöttek rá, hogy ha egy alkalmazott szereti a munkáját és nem gyomorgörccsel ébred hétfőn reggel, akkor jobban fog dolgozni és ebből a cég csak profitál.
2013. dec. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jó vezető a csapat élén vág bele valamibe. Nem vár el többet az embereitől mint amennyit ő meg tud csinálni, éppen ezért törekszik arra hogy ő is minél jobban kivegye a részét a dologból.

Ezzel ellentétben a főnök kijelenti hogy "Csináld meg vagy különben!" míg ő elvonul és rád hagyja a feladat megoldását.

2014. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!