Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Diktatáornak képzeli magát a...

Diktatáornak képzeli magát a haverom? Miért mindig az van, amit a haverom akar? Engem sosem vesz figyelembe.

Figyelt kérdés

4en vagyunk barátok. Mindig az van, hogy eldöntik Ők, pontoabban van az egyik aki minidg megmondja hova menjünk, kivel, mikor, mit csináljunk, és követik a többiek.

Amikor én mondom, hogy "de szerintem menjünk most ide vagy ne oda..." akkor az a barátom aki mindig dönt, nem azt mondja, hogy nem, hanem "Jó, de majd legközelebb!"

De legközelebb se megyünk oda.

Egyszerűen mindig az történik amit Ő akar, és a többiek 2 en mennek utána, és aztán én is, merrt nem akarok lemaradni, de nem tetszik, hogy soha nem veszik figyelembe amit én szeretnék.

Mondom, minidg azt csináljuk a végén, amit Ő akar.

Már nincs is kedvem velük tartani, mert tudom úgyis az lesz amit ez a haverom eldönt, hogy hova megyünk, mikor megyünk, mit csinálunk, vagy miért nem megyünk.


Miért nem közösen van döntés? Mindig eldönti a haverom, hogy mit csináljunk, és a többiek szó nélkül mennek utána.

Miért Ő dönt mindig? Úgy érzem ez nem barátság ez ilyen diktatúra. Nem kötelező velük tartani, de ha igen, akkor mindig az van amit Ő akar.



2013. okt. 7. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert nálatok nem vezették be a demokráciát :DD

Biztos az a barátod a dominánsabb, te meg motyogsz magadban és nem csinálsz semmit hogy érvényre juttasd az akaratod.

Légy kicsit agresszívebb. Ezalatt nem azt értem hogy verd meg, és ordítsd le a fejét. Csak csináld azt amit ő...

"Jó majd legközelebb megyünk ahova akarod, most menjünk ....-ra."

Persze ne vidd túlzásba mint ő.

2013. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amikor elkezdtem akaratoskodni(de nem bunkó módon) csak megmondtam mit gondolok, hogy miért megyünk mindig oda ahova te akarod? akkor egy ideig nem hívtak sehova...

Szóval nem értékelték.

Pedig nem voltam bunkó, szemét, nem ordibáltam semmit, csak megkérdeztem, normális hangnemben,hogy miért van az mindig, hogy mindig azt csináljuk amit te akarsz

2013. okt. 7. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Neki van tekintélye a társaságban, neked nincs, így mindig az lesz, amit ő akar. Jobb ha hozzászoksz, vagy keresel magadnak más haverokat, barátokat.
2013. okt. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg egy ok hogy már tudod,nem érdemes ilyen önző lúzerekkel haverkodni,és te sem mész utánnuk mint egy vak pincsi kutya lol.keress egy magadhoz valót,akivel nagyjábol azonos hullámhosszon gondolkodsz :)
2013. okt. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És őket te még barátoknak nevezed?
2013. okt. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

humorral old meg

tegyél csípős megjegyzést

mondd szt, aha persze, ahogy eddig is

vagy: amit énmondok az minfig szar

sértődj meg látványosan

ha számítasz neki vmit, engedni fog, ha nem krress igazi barátokat

2013. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!