Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon rosszul érzem magam...

Nagyon rosszul érzem magam lelkileg! Természetes ebben a korban?

Figyelt kérdés

Mióta gimibe járok azóta rengetegszer idegeskedem és néha már el is sírom magam . 15 lassan 16 éves leszek , és úgy érzem a lelki világom szanaszét van ... Szarul érzem magam , mert nem megy a matek , rástresszelek és minden órán tiszta ideg vagyok , hogy nem értem a feladatokat . Múltkor 3 órát tanultam a TZre és 1 lett a dogám . Nem értem miért ... gyűlölöm a matekot , és akárhányszor erre a témára gondolok annyira szar kedvem lesz és magam alatt leszek , hogy az valami hihetetlen . Még egyetlen egyszer sem voltam ilyen . Ráadásul itthon sem hagynak békén , és tiszta idegbeteg leszek :D Nem érdeklik az itthoniakat mi van velem , és már csak akkor csesztetnek amikor szarban vagyok...

Mit tegyek ?



2013. dec. 13. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak a matekkal van bajod, akkor szerintem kérd meg a matektanárt, korrepetáljon téged órák után, akkor biztos, hogy jobban fog menni. Csak fel a fejjel és nem szabad idegeskedni, mert az nem segít semmin, de legalább még rosszabbul is mennek tőle a dolgok :)
2013. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Beszéltem a tanárral is a korrepről de azt mondta , hogy nem tud korrepetálást tartani ! Pár osztálytársam is próbál segíteni , de általában mindig közbejön valami így elmaradnak ...
2013. dec. 13. 19:53
 3/3 anonim válasza:
Ennyi idősen én is hajlams voltam befordulni, szerintem ez normális. Majd elmúlik, de azért próbáld meg ezeket az éveket is inkább vidáman tölteni, mert elröpül...Matekból meg esetleg keress egy jóképű magántanárt aki motivál jobban :)) és jobb kedvre derít. Viccet félre téve, kérj segítséget, mert matekban nem jó lemaradni, nehéz behozni. Sok sikert. És no para, mindig minden rendben lesz!
2013. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!