Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is bunkó ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkó ember az, aki nem köszön? Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy ismerjük egymást az illetővel, vagy ha nem is, akkor már találkoztunk és pár mondatot is váltottunk. Ő fiú én lány. Én úgy tudom, hogy ilyen esetben elsősorban a fiúnak kell megtisztelnie a lányt, hogy ráköszön. Viszont ha ilyen esetben ez nem történik meg, és felveszi ezt a tipikus "nem látlak, és csak nézek egyenesen előre" arcot, akkor ezek után is kezdeményezzem a köszönést? Vagy inkább és se köszönjek oda neki? Mit tanácsoltok? Csak mert ha rám sem néz, elég megalázó.
2012. aug. 13. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó. Ne köszönj te se ilyen jelentéktelen alaknak.
2012. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még elfelejtettem oda írni, hogy nekem a köszönés egy teljesen alap dolog, így nekem nagyon nehezen esik mindezek után is ilyen esetben nem oda köszönni az illetőnek, mivel nem akarok lesüllyedni erre a szintre...
2012. aug. 13. 09:16
 3/9 anonim ***** válasza:
És ha köszönsz ő is köszön?
2012. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rám is párszor kitalálták, hogy nem köszöntem, és a nyomorék agyuk már gyártja is az ilyen teóriákat, hogy ezért meg azért nem köszöntem :D

PEdig csak arról volt szó, hogy tényleg nem nagyon láttam az illetőt a másik úton vagy mit tudom én. De már mindenki egyből elmondd mindennek, ha nem veszed észre zene hallgatás közben a másikat ... és még kitalálják, hogy el is fordítottam a fejem ... úgy fel tud b szni az ilyen logika és átalakítás.... de persze ITTHON sajnos ezt tanulja és látja mindenki, hogy szándékosan csinálnak az emberek gonosz dolgokat, nem véletlenül alakult úgy ahogy...


De neked se legyen nagyobb problémád az életben

2012. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BlackSword ***** válasza:
Lehet tényleg nem vett észre... Mert ez is előfordulhat... Én egyszer a saját anyám mellett sétáltam el majdnem, és nem azért, mert nem szeretem, vagy mert nem akartam észrevenni, hanem azért, mert annyira máshol jártam fejben... Lehet ő is...
2012. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát ha jó hangosan ráköszönsz, erre rád néz, fintort vág, majd elfordul, akkor bunkó.


Amúgy meg lehet, hogy mást figyel, téged meg véletlenül nem vesz észre. Sajnos velem is már megesett, meg olyan is, hogy rámköszönt egy pasi, de nem ismertem fel, sőt már volt, hogy rokont sem ismertem fel. Szerencsémre elég buta képet tudok vágni ilyenkor és ők is látták, hogy tényleg nem bunkó vagyok, hanem két-három alkalom nekem nem elég, hogy valakit megjegyezzek. Persze bocsánatot kértem, ők meg nem fújták fel a dolgot. Szerintem te se tedd.

2012. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
velem is hasonló történt még amikor középiskolába kezdtem járni. ugyanazzal a busszal jártam be mint egyik lány osztálytársam, én mindig köszöntem neki de ő szinte sose köszönt vissza. úgyhogy meguntam és onnantól én se köszöntem neki, persze hogy még én lettem a bunkó.
2012. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jah, úgy nem vesz észre, hogy végig engem néz, és direkt elfordítja a fejét? Jó duma. Mellesleg volt már olyan is, hogy megállt mellettem fél percre, és úgy sem köszönt. Szóval a "tényleg nem veszem észre" és a "DIREKT nem veszem észre" fej között van különbség... és igen, van belőle problémám meg szarul esik, ezért nem tudom hogy ez után én mit csináljak. Legyek én is bunkó???
2012. aug. 13. 13:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Mintha az én esetemet olvasnám. Nekem sem hajlandó egy srác köszönni. Amúgy azóta köszöntetek egymásnak?
2019. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!