Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyunk mi magyarok...

Miért vagyunk mi magyarok ennyire szomorúak, rosszindaluak, és agresszívek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt kapjuk Orbánéktól, a bánatot, agresszivitást, szegénységet. Ez mindennek az okozója.

21/F

2013. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert sz.r az élet a magyarok számára.
2013. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
munkahelyek miatt főleg. meg az egész színvonal ami a politikát is illeti.
2013. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én boldog vagyok, kedves, és teljesen jól kezelem a dolgokat. Ja, és magyar is vagyok.
2013. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Talán mert kiválok a munkabérek fényes a jövő mindenki számára,felveti a pénz az embereket alig ismerek valakit akinek lenne hitele,olyan karaj a helyzet hogy szinte minde nap karácsony..talán ezért
2013. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jövőkép ,nincsenek munkahelyek, minden bizonytalan,nem lehet tervezni, a hatalom és a hatóságok folyamatosan a tisztességes emberek ellen dolgoznak, keresztbetesznek .

Semmi sem működik ésszerűen, mindenhol a hülyeséggel a hozzá nem értéssel és a rosszindulattal vegyes arroganciával találkozik az ember. Ez beleivódik az emberbe és védekezésképpen ők is ilyenné vállnak. Vagy megszöknek külföldre.

2013. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló, nagyon szépen fogalmaztad meg, külföldön éltem, hazatérve pláne szembetűnő. Ami egyből feltűnt: minden második ember bagózik, depressziós, fanyarú képpel, görnyedt háttal jár az utcán. Ha valakire ránézel egy pillanatra, egyből rosszallóan, a mi a fenét bámulsz kifejezéssel reagál, ahelyett, hogy mosolyogna. A boltokban, a hivatalokban mogorvák az emberek. És ez tényleg átragad, ha megszakadsz akkor is lehúznak. Te hiába örülsz pl. vmi tök alap dolognak, hogy süt a nap, elrontják a kedvedet. Pedig vannak sokkal rosszabb, szegényebb országok, akik értékeli az életet...
2013. dec. 15. 20:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert a Ratkokorszak és a komm.szocrendszer ilyen népet termelt ki,ennek a levét isszák még mindig a normális,aktív,termelő,egészséges,becsületes emberek.

Én például nem vagyok sem szomorú,sem rosszindulatú,sem agresszív.Becsületesen végzem a dolgom,és jókedvem van,pedig egy szakmunkás vagyok,és 4:45-kor kelek.

És egy kis olvasnivaló:

[link]

2013. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!