Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek valóban agresszíve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valóban agresszívek a mai lányok/nők?

Figyelt kérdés

Érdekelne másnak is a véleménye, tapasztalata.

Mert én azt vettem észre, hogy azok. Mintha tele lennének elfojtással, önbecsapással és indulattal. Az indulatot meg olyanokon eresztik ki, akik közel állnak hozzájuk.


Amint valami olyat tesz a férfi, ami nekik nem tetszik, egyből mérgesek lesznek rá. És a férfinak ugye ki kell engesztelnie őket, ezt el is várják. Persze ha ők tesznek valamit, akkor észre sem veszik, utána is letagadják vagy félremagyarázzák.


Azt is észrevettem, hogy ez az agresszió fizikailag is megnyilvánul pároknál. A nők előszeretettel ütlegelik vagy csapdossák a férfit. Persze nem erősen, játékosan. De érezhető az ilyen tettek mögött az indulat. Tudják, hogy a férfi úgysem bántaná őket. És azt hiszik, mivel ők nők, mindent megtehetnek.


Nekem ezekből az jön le, hogy a mai nők borzasztó erőszakosak. Ez a fenti példákban nyilvánul meg. Persze nem jelentenek közvetlenül fenyegetést. Csak maga az indulat meg ez a mentalitás, hogy nekik mindent szabad. Meg ha valami nem úgy van, ahogy nekik tetszik, akkor bármit megtehetnek. És ezzel párhuzamosan adják az ártatlan kislányt.


Ez lenne a saját meglátásom. Érdekelne a másé is.


2013. szept. 20. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Van egy pár.

Elég sok undorító né és lány van.De hál istennek vannak még normális csajok.

2013. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Ha nő lennék és nem akarnék tudomást venni erről a jelenségről, akkor azt mondanám: NE ÁLTALÁNOSÍTS!

Így máris megkímélném magam a gondolkodástól.

2013. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen egyszer egy lány ismerősöm adott nekem egy kis játékos pofont, utána még hosszan, pajkosan a szemembe nézett a válla fölött. Ott helyben letepertem volna legszívesebben. Egek... sosem állt még olyan keményen a cerkám...
2013. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

van igazság abban amit leírtál

erőszakos, agresszív nők mindig is voltak, de nekem is az a benyomásom,hogy manapság ez mintha gyakoribb jelenség lenne

2013. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, és szintén volt szerencsétlenségem megfigyelni mindezt. Ellenben kétlem, hogy az oka kizárólagosan a női természet milyensége lenne. Inkább arról lehet szó, hogy mivel a nemek sztereotipikus képei szerint mi vagyunk az érzékenyebbek, az emocionálisan kizsigerelhetőbbek, illetve azok, akiknek kegyeiért elvárt a küzdelem, "megtehetjük", hogy a sérelmeinkért cserébe okvetlen kárpótlást követeljünk, és emiatt hisztiznünk társadalmilag teljesen elfogadott. Egy dolog, hogy az elképzelés rólunk nem lehet abszolút alaptalan, és egy másik, hogy ezen felbuzdulva egyesek esetleg rá is szeretnek játszani, akár tudat alatt, elvégre kiskoruktól fogva beléjük van nevelve. Az ütlegeléssel pontosan az a helyzet, amit leírtál: "Tudják, hogy a férfi úgysem bántaná őket." Egy újabb idióta norma, mely téves irányba terel mindenkit.

A kivételek ez alól nem mennek annyira fehér holló-számba, mint hiszed, legalábbis az én környezetemben nem.

2013. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem azért mert megtehetik.Mert ugye a férfi az férfi, mégsem üthet vissza, ha mégis akkor ő leszv a "gyenge nő" akit bántanak.Én férfi vagyok de ha megütne a barátnőm akkor mehetne ahova akar, de jó messze.Nem ütnék vissza mert persze mégis csak nő.De amit én tőlem elvár, azt tegye meg ő is.Asszem úgy van a mondás, bánj úgy másokkal ahogy te szeretnéd hogy veled bánjanak. (Amúgy szerintem a mai kifordult világrend hatása. média stb.)
2013. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem agresszívek, legalábbis én még nem vettem észre. Nem emlékszem, hogy az utóbbi 15 évben láttam volna olyat élőben, hogy egy nő megütött volna egy férfit. Még az általános iskolában voltak lány osztálytársaim, akik egy-egy pofont kiosztottak, ha valaki bántotta, vagy nagyon megsértette őket, de ez sem volt jellemző.
2013. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ó, magamra ismert a pár évvel ezelőtti énem.

Már egészen vissza tudom fogni magam. Már csak szemmel ölök.

2014. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!