Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen agresszívek a...

Miért ilyen agresszívek a Suzuki pártiak?

Figyelt kérdés

Ha valaki feltesz egy olyan kérdést, hogy milyen autót vegyen és kizár néhány autótípust köztük a Suzukit, annak miért mennek neki? Még le is pontozzák azt, aki nem Suzukit mer ajánlani, csak a rend kedvéért. Meg úgy általában ugranak, ha meglátják az Audi, Bmw, Mercedes szavakat. Agresszívek és még ők írják mindig, hogy ezeket az előbb soroltakat bunkók veszik.

A másik véglet az, hogy valakik elkezdenek Audikat és Mercedeseket ajánlgatni.

A két véglet között van néhány árnyalat nem?

Vannak Mazdák, Toyoták, Hondák, Volkswagenek, Seatok, Skodák (meg hasonlók) között is elfogadható árban autók. Ez miért nem jut az eszébe a válaszolóknak?


2013. jún. 30. 09:06
 1/8 anonim válasza:
Egyáltalán minek írja ki hogy milyen kocsit vegyen? Újságot vegyen akkor és nézegessen hirdetéseket, apámnak pl. mondhattak volna bármit ő akkor is Citroent vett volna mert mindig az volt neki, azt szereti.
2013. jún. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én nem tapasztalom az amit a kérdező felhozott. Annak szoktak inkább suzukit ajánlani aki 2-300 ezerért keres kocsit, de aki 6-700-at ír be annak már nem nagyon szoktak jönni a suzukis tippek maximum a nagyon elvakultaktól.
2013. jún. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Én sem vetem meg a suzukit nekem is volt.de nem ajánlok suzukit annak akinek nem kel vagy xx márkát ha az nem kel neki.Amúgy meg nem ara szoktak ugrani mert bmv audi meg merci,hanem ara ,hogy ezeket 3-500.000 ezer ért akarják megvenni amik már leélték az életüket és mint most is régen sem azért vetek az emberek Audi A6,mercédes E-osztájt vagy 525 BMW hogy a garázsban álljon így tehát a legtöbb darab ezekből az öreg autókból bőven kapott km futást nem azt a 250.000 amivel hirdetni szokták.Persze ettől még lehet jó állapotút de legalábbis elfogadhatót találni belőlük.Ahogy én észre vetem ezek véget szoktak harcolni :D
2013. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Annál szoktak Swift-es ajánlások lenni, aki 300 körül keres olcsón fenntartható, de jó állapotú autót. Ez pedig tipikusan a Swiftekre illő kritérium.


Aki 1 millió körnékén vagy kicsivel alatta keresgél, az már nem kapja meg válasznak, hogy "vegyél Suzukit".

Amúgy meg az Audi, BMW, Mercedes trió manapság valahogy beszivárgott az országba, minden fiatal srác, akinek kicsivel több pénze van, szakadt német trióval jár. Az már nem fontos, hogy milyen állapotban vannak. A fő, hogy "occsó" volt. (tisztelet a kivételnek)

Szerintem ezért ugranak páran az ilyen "BMW-t olcsóért?" kérdésekre. 3-400 ezerből ne akarjanak ilyen kocsit venni.


"Vannak Mazdák, Toyoták, Hondák, Volkswagenek, Seatok, Skodák (meg hasonlók) között is elfogadható árban autók. Ez miért nem jut az eszébe a válaszolóknak?"

Szerintem ezeket is sokszor ajánlják, ahogy én látom.

2013. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért mert azoknak Suzukijuk van és gondolom érzékenyen érinti őket, ha valaki kizárja a válaszható autók sorából.

Szinte elkerülhetetlen, hogy nem találkozz egy olyasvalakivel akinek nincs véleménye a Suzukiról.

Suzuki a mi autónk. Enyém meg a banké. :D

Egyébként nekem 7 éve Ladám van és azt is sokan leszólják, de úgy vagyok vele, hogy nem érdekel.

Szerintem egy jó és strapabíró autó.

Most szeretném lecserélni egy Opelra.

2013. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

vegyél suzukit utolsó :D XD.Ne hid utolsó jó a lada is.:)

Na a viccet félre téve minden ki olyan autót vesz amilyet akar csak hát azért nem árt ha a pénztárcájához mérten választ mindenki.Nekem az álmom egy toyota Land Cruiser terepjáró de mivel 15 millába kerül legalább így még akkor sem fogok azt venni ha netántán össze tudnák rakni annyi pénzt.

2013. jún. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igaz, mindenki olyat vesz, amilyet akar, no meg amit a pénztárca megenged. Aztán ha mégis olyat vesz, amit nem tud fenntartani, az az ő baja.

Nekem az álmom egyébként egy Alfa 156-os, de ahhoz pénz kell (nem megvenni, fenntartani!), az meg jelenleg nincs annyi, hogy biztosan megvehessem. Ezért aztán marad a Polo 86c-m, amit amúgy nagyon szeretek. :)

2013. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, mindenesetre én sem nagyon tapasztaltam még a leírt jelenséget, ahogy olyat sem, hogy fuxos-Suzukis idegenek 170-el le akarnak tolni az autópályán meg éjszaka őrült módjára keringenek a körforgalomban - legalábbis nekem az agresszivitás a közlekedésben ezt jelentené, nem azt, hogy valaki esetleg márkahű. Ugyanis a márkahűség nem azt jelenti, hogy a többi márkát utálom, hanem azt, hogy az enyémet szeretem. Olyan német-rajongókat akik lenézik a Suzisokat láttam már nem egyet, de Suzisokat akik semmibe veszik a BMW-seket, Audisokat, Merciseket és az autó alapján ítélik meg az embert még nem nagyon. Érdekes módon ez pont ellentmond annak, amit te írtál. Suzukival senki nem fog pszichés problémákat kompenzálni, az simán csak egy átlagjóska autó, akárcsak a leírt többi is. A prémium kocsik meg ugye olyanok, mint a Louis Vutton táska meg az Armani ing: gyakran nem oda kerül, ahova való és inkább pszichés problémákat próbálnak meg kompenzálni vele.
2013. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!