Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen típusú lányra illik...

Lucina666 kérdése:

Milyen típusú lányra illik hogy : "cica"? Ez milyen tulajdonságú név?

Figyelt kérdés
Hívták már így barátnőmet és gáznak érzem, mert a cica az egy városi asszony inkább aki szerintem nem megy bele mindenféle tavakba és folyókba, mert csinibaba és szétmegy a hajlakkos haja nem? Mi meg belemegyünk. Plussz a cica az kivan festve de nem úgy hogy természetes kicsi smink ami leázhat a folyóba és le van tojva.. és menő ruhákba jár a cica és nemtöri ki a nyakát magassarkúba és nemszed gyógyynövényt a réten mert aztse tudja mi az. Haja inkább festett szőke, nem? Akkor miért kell vidéki természes lányt így hívni? Szerintem nyálas és undorító én tuti bevernék annak egyet aki így hív.
2013. dec. 16. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk volt egy kislány, akit cicának hívtunk, mert olyan kedves, bújós és hízelgő volt. Szerintem aranyos név.


Viszont sokat elárul rólad, hogy te "bevernél" valakinek, ha véletlenül egyszer cicának hív (talán kedvességből), ahelyett, hogy megkérnéd szép szóval, hogy ne hívjon így.

2013. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt kihagytam hogy rá lett szólva ne cicázzon mert idegesítő, de akkor is cicázott tovább, ezek után jóhogy kiakad az ember, mert szerintünk nem illik ez a név. Nyígós sznob név nem paraszt lányoknak való. Lehet szőke pláza cicáknak jó meg aranyos mi max. a macskát hívjuk így, na, még nem mondták falusi közegben. Azthittem városi luxusasszony lehet :) Jóhogy nem úgy szólt neki: "cicc-cicc-ciicc gyere ide" bár azon se lepődnék meg. Merthogy nyígott is a tag hozzá kényeskedve, hogy "jáááaaaajjjj cica cicám cicám cicuska" :@ Barátnőm se bírta elviselni, de akkor velünk van a probléma, hát van ilyen...
2013. dec. 16. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
25 és 23
2013. dec. 18. 07:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Én utálom,ha így hívnak.Megalázónak érzem magam,mert a legtöbb lánynak is ezt mondják és ez azt jelenti én is pont ugyanolyan vagyok,mint a többi lány.Lehet,hogy valakinek ez tetszik,de én nagyon utálom amikor egy fiú így nevez egy lányt/nőt.
2013. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
sztem igazabol 12 es 13 evesek vagytok :P
2014. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!