Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálnak a cicababa...

Miért utálnak a cicababa típusú lányok?

Figyelt kérdés

Próbáltam sok ilyen lánnyal barátkozni, és mindegyik utált, pedig nem voltam szemét velük, egyszerűen ilyen ön imádó beképzelt volt mindegyik. Kérdeztem tőlük valamit úgy tettek mintha nrm is léteznék.

Pedig egyáltalán nem vagyok lúzer! Mindenki szeret, csak az ilyen nagyképű lányok nem...

Miért utálnak?

17/F



2013. nov. 3. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég jó pasi nekik, ennyi.
2013. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja... És csak azzal hajlandóak szóba állni, aki jó pasi?
2013. nov. 3. 19:04
 3/9 anonim ***** válasza:
De miért akarod,,hogy szeressenek az ilyen lányok? Miért jó az neked?
2013. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt akarom hogy ne nézzenek semmibe! Mindig megvetoen néznek rám, mintha valami gonoszat tettem volna nekik!
2013. nov. 3. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na de Kedves Kérdező, nem teljesen mindegy, hogy egy ilyen lány mit gondol rólad? Én nem akarnék megfelelni senki olyannak, aki semmibe vesz! Most csak gondolj bele: nem egyből nézne át rajtad, hanem pl. előbb szórakozna kicsit veled, majd utána faképnél hagyna, az jobb volna? Az még nagyobb csalódás volna. Ráadásul mi olyan vonzó az ilyen cicababa lányokban? A külsejük? Ha rohadt a belső, a szép külső mit sem ér!
2013. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem járni akarok én velük! Hanem össze barátkozni, hogy je utaljanak! Nem ismernek és utálnak!
2013. nov. 3. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Mert ők ilyenek, de nem fogod tudni őket kigyógyítani ebből, mert nekik maguknak kellene rádöbbenniük, hogy a viselkedésük nem megfelelő.
2013. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rajtam meg a cicababák fiú megfelelői néznek keresztül. :D
2013. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sosem értettem miért akar bárki ilyenekkel barátkozni. Szard már le, hogy nem kedvelnek...
2013. nov. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!