Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják hogy egy nálam...

Miért mondják hogy egy nálam nagyobb, kigyúrtabb embert nem tudnék megverni?

Figyelt kérdés

Úgyanúgy fáj neki ha megütik/rúgják nem?

Vannak a konditeremben ahova járok jóval nagyobb emberek és semmilyen küzdősportot nem csinálnak csak gyúrnak.



2013. dec. 8. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert tudatlanok és nem tudják, hogy az izomaggyal nem feltétlen jár erő vagy ész....
2013. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy mindenkinek az lenne a célja, hogy agyon tudja ütni a másikat. Ezt csak te gondolod így.

Egyébként pedig nem fáj ugyanúgy egy kigyúrtabb embernek egy nagyobb ütés, mint a kevésbé kigyúrtnak.

Tévedésben élsz.

De irigylem a problémáidat.

2013. dec. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó vannak ennél nagyobb gondjaim is amiket nem hiszem hogy irigyelnél.

Nekem sem az az életcélom hogy mindenkit megverjek.

Tévedésben élsz.

2013. dec. 8. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert egy kigyúrtnak nagyobb ütés kell amit nem feltétlen tudsz bevinni.
2014. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az tény, hogy egy 2 méter magas, 130 kilós testépítő sokkal szívósabb, jobb állóképességű, erősebb, mint egy kis átlag 60 kilós cingár! Abban viszont igazad van kedves kérdező, hogy mindegy mekkora izomkolosszus az ellenfeled, az orrát ugyanúgy be lehet törni, a fogait ugyanúgy ki lehet rúgni, a torkát ugyanúgy szét lehet könyökölni, mint egy vézna kiscsákónak! Viszont általánosságban a nagyobb darab emberek valóban jobban bírják az öklösöket!

A hangsúly itt azon van, hogy ATTÓL MÉG, MERT VALAKI 210 KILÓVAL NYOM FEKVE, MÉG NEM TUD VEREKEDNI! Ha viszont valakinek ki van dolgozva az izomzata és még bunyózni is tud, na az a veszélyes! Vannak olyan emberek, akik csak azért járnak konditerembe és csak azért zabálják mázsa számra a táplálékkiegészítőket vagy esetleg a szteroidokat, hogy akkorák legyenek, mint egy hegy, mert úgy majd jobban buknak rájuk a csajok vagy mert akkor már mernek keménykedni a náluk kissebbekkel! Ezeknek a személyeknek az a legfőbb örömszerzési forrásuk, hogy egy szórakozóhelyen vagy akár a nyílt utcán el kezdenek keménykedni a gyengébbekkel, mert azt olyan vagány dolog! Ezek az egyének betojnak attól, ha a másik illető szigorúan fellép ellene és nem hátrál meg a kötözködésétől! Ha visszaszólsz, visszavágsz, kemény vagy, határozott vagy, elszánt vagy, akkor ezek az izomgalambok visszafognak vonulni, ugyanis nincsenek felkészülve arra, ha a másik ember visszamer "támadni", pláne ha ez az ember még kissebb is, mint ők!

Én csak egy szimpla 180 centis, 75 kilós ketrecharcos vagyok! Nem vagyok egy sovány teremtés, de abba az "izomállat" kategóriába sem tartozok bele! Rengetegszer találtak be diszkóban vagy egyéb helyeken ezek az ominózus GYÚRÓS JÓZSIK! Nagyon elhitték magukról, hogy ők a "terminátorok", azonban amikor visszaugattam, elkezdtem velük ordibálni, "flegmázni", nem hagytam magam, akkor mindjárt visszacsippantottak a hatalmas egójukból és inkább kifaroltak a konfliktusból! Tudtam jól magamban, hogyha valamelyik kőszikla bemos nekem egyet, akkor mindegy, hogy mekkora MMA versenyző vagyok, úgyis kiterülök, de nem mutattam kifelé, hogy félek, hanem végig elszánt és szívós voltam, így jobbnak látták, ha meghátrálnak!

Csak annyit tudok mondani neked Kérdező, hogy bármilyen helyzetbe is keveredj, sose add fel, ne add magad ingyen, mindig vágj vissza (bocsánat, ha kicsit túl "drámaian" fejtettem ki a véleményem)!



#USBORNE

2014. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!