Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek miért kell minden...

A nőknek miért kell minden cuccukat a táskájukban tartani? Aztán csodálkoznak, hogy mindenüket ellopták!

Figyelt kérdés

Egy szoknyába természetesen nem tudja senki berakni, de aki farmert hord, és van azon a farmeren zseb, miért nem oda rakja a telefonját, kulcsát?

Aztán csodálkoznak, ha ellopták/elhagyták a táskájukat, és mindenük oda veszett, telefon, kulcs, pénz, iratok...



2013. dec. 20. 10:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a 21. század, itt már a 8 éveseknek is van telefonjuk!"


Mint pl. neked? :)

2013. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Csak a legfontosabbak, amiket hordok: Pénztárca, telefon, irattárca, papírzsepi, kocsikulcs, lakáskulcs(csomó). Nos ezt mind zsebbe pakolni elég hülyén nézne ki, arról nem beszélve, hogy zsebből sokkal könnyebben lopnak.

Sokkal nagyobb biztonságban érzem egy helyen a cuccokat. Persze igaz, hogy ha veszik, akkor minden veszik, de így csak egy tárgyra kell figyelni, azaz a táskára. Nem olyan nehéz. Azt viszont nem tudom megérteni, akik hanyagul hátul hordják a táskájukat, a tolvajoknak nem kihívás bele nyúlni, főleg tömegben.

2013. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
kulcs,telefon,iratok mindig szem előtt van a zsebemben,és nem kényelmetlen...a táskába meg mehet minden egyéb, ami kevésbé "értékes"
2013. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%

...hát, én már csak ilyen elvetemült személy vagyok... Sőt, képes vagyok még a könyveket is papírra nyomtatott kötetek formájában olvasni, dacolva a nyilvános meglincseléssel! :D

...no, meg hát elég hülyén is nézne ki, ha az s4-esemre sárga kis post-it-okat ragasztgatnék... (...csak szimplán mert szeretem)

2013. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%
Es a sminket hovatennénk?:):) Elképzelhetetlen, hogy a zsebbe rakjam a kulcsot, telefont stb., a férfiaknak is ronda, nem hogy egy nõnek.
2013. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
CSÚNYA??? Jajj, biztos nem volt elég desingos mikor valaki kitalálta a zsebeket! Mostantól övtáskával fogok járni, hogy nehogy valakinek bántsa a szemét a telefonom a zsebemben! xD
2013. dec. 20. 11:14
 17/25 anonim ***** válasza:
92%

"Mostantól övtáskával fogok járni"


Valójában senkit nem érdekel, hogy mivel jársz. Csak azt nem értem, hogy te miért kapsz agyérgörcsöt más zseb/táska szokásaitól. Elég sok választ kaptál, hogy ki miért használ táskát. Most még beléjük is akarsz kötni?

2013. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Megkérdezhetem tőled, hogy mi ösztönzött téged ennek a kérdésnek a kiírására? Történt esetleg valamiféle atrocitás a közeli környezetedben, ami ilyen zaklatott lelkiállapotba hozott téged? ...egy közeli női ismerősre gondolok, mert az írásodból úgy tűnik, az nem teljesen érzelemmentes.

És ha a korodat is elárulnád, az kedves lenne. :)

2013. dec. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Andizsuzsi ***** válasza:
80%
Elég rondán néz ki, mikor a nehéz napokon a tampon kidudorodik a zsebben. Aztán nekem pl. 3 kulcscsomóm van, 2 hivatalból. Mivel én vagyok a közbeszerző a családban, az irataim egy halom ilyen-olyan bolt kártyájával is kiegészülnek. Van még a táskámban esernyő is, ami ugyancsak furán kandikálna ki a zsebemből. Fésű, sőt, fogkefe. Talán a farzsebembe ...
2013. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Na szóval itt csak nevetni lehet, hogy menni mindent hordunk magunknál, ezt a férfiak nem is érthetik!
2013. dec. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!