Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek miért kell minden...

A nőknek miért kell minden cuccukat a táskájukban tartani? Aztán csodálkoznak, hogy mindenüket ellopták!

Figyelt kérdés

Egy szoknyába természetesen nem tudja senki berakni, de aki farmert hord, és van azon a farmeren zseb, miért nem oda rakja a telefonját, kulcsát?

Aztán csodálkoznak, ha ellopták/elhagyták a táskájukat, és mindenük oda veszett, telefon, kulcs, pénz, iratok...



2013. dec. 20. 10:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Bizony, magam is jót mosolygok, miközben - vizuális típus lévén - elképzelem önmagamat az egyes darabokkal megtűzdelve! A karácsonyfa elbújhatna mellettem! :DDD
2013. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg mostantól a melltartómban fogom hordani a könyveimet és a telefoomat, így ha ellopják akkor nem csak a magántulajdonom védelme miatt jelenthetem fel a személyt, hanem szexuális bántalmazásért is. Ez milyen praktikus már:D
2013. dec. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem fér bele a pénztárcám egyik zsebembe sem.

Bezzeg a férfiak többségben a farzsebükbe teszik a pénztárcát, félig kilógva, az sokkal biztonságosabb, ugye. :)

2013. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer hasonlítsd össze egy férfi és egy női farmer zsebeit. Egy női farmer szűk, icipici zsebekkel. Gondolom te abba is belekötnél, ha egy csaj bő, nem éppen nőies és csinos nadrágot hordana, mondjuk egy gyakorlót. :D Abba beleférne valóban. Az átlagos farmerokba jó, ha némi apró.

Egy szabvány igazolványtartót nem bírok úgy beletenni, hogy lépéskor ne csússzon fel, és pár lépés alatt simán el is hagyhatom.

Bár nem tudom, neked miért nem mindegy igazából és miért kötözködsz mindenkivel, elég sanyarú gyerekkorod lehet, vagy nem tudom. :D

2013. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Egyet értek a többiekkel! HOGY NÉZ KI EGY NACI ÚGY HOGY KIDUDORODIK MINDENHOL?? Ízléstelen! Mondjuk a pénztárcád,noteszed,sminked BELEFÉR EGY FARMER ZSEBÉBE???? :o!!
2014. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!