Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi hangulatod van már?

Karácsonyi hangulatod van már?

Figyelt kérdés

Vagy még nincs?

Mikor kezdtél el/fogsz elkezdeni a karácsonyi ajándékokon és egyebeken gondolkozni?:)


2012. nov. 18. 12:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Kezd már :)

Már meg is vettem két ajándékot :)

2012. nov. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Brace yourselves, Pessimist christmashaters are coming!
2012. nov. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
nekem is kezd már olyan hangulatom lenni :) még nem vttem meg őket, csak kigondoltam :)
2012. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem már karácsonyi hangulatom van. Én egész évben várom a karácsonyt. :-) Már az ajándékok kb. fele meg is van, szeretném ugyanis a karácsony előtti tumultust elkerülni, és így a költségek is jobban eloszlanak.
2012. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

Nem, szerintem gusztustalan, hogy a szeretet ünnepéből ajándék ünnepét csináltak az emberek, és november közepén már ez a téma...

December közepétől kezdünk mi hangolódni, tervezgetni a karácsonyi menüt, de mi egymás társaságának és a meghitt estének örülünk előre, nem az ajándékoknak.

Bocs ha ezzel megbántok valakit, ajándékot adni alapvetően jó dolog, de ez a felhajtás...Rémes.

2012. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Túlzásba lehet vinni persze, de szerintem ez egy tök jó alkalom az ajándékozásra.

Szóval anyu nagyon szeretne egy botmixert. Akkor nem csakúgy veszem meg neki, hanem karácsonyra.

Ettől még én szeretem őt :)

2012. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
áá én nagyon várom,de ajándékozás részét,nagyon szép ajándékokat vettem,vagy venni fogok mindenkinek,már nyár óta gyűjtöm a pénzt és nagyon szeretek ajándékozni:) Ez a legjobb része az egésznek!!:))
2012. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

Jó, nem az ajándékozást akarom leszólni, ne értsetek félre, gondolom azért érthető, mi zavar...Meg ez a sok reklám, hogy ezt vedd meg, azt vedd meg. Mindenhol az ünnepi kirakat már ilyenkor.

Szerintem túlzás.

2012. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem az a túlzás, aki hitelt vesz fel miatta.

Én ezt nem engedném.

Mindenki addig nyújtózkodjon, ameddig a takarója ér.

2012. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Várom, de addig nincs karácsony, amíg nem jön a Coca Colás-kamionos mikulás a tv-ben! :)
2012. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!