Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell úgy finnyáskodni...

Miért kell úgy finnyáskodni egy nyamvadt hajszál miatt a kajában? Azt ki kell venni! Nem okádni!

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm, főleg a lányok. Ha meglát egy hajszálat a kajájában, egyből rosszul lesz, eltolja magától a kaját, és óráklig nem tud ismét enni!

A röhej az egészben, hogy ha a saját (igen a saját) hajuk hullik bele, találják meg a saját hajszálukat a saját tányérjukban, attól is undorodnak... -.-'


Mit kell finnyáskodni? Ki kell szedni a hajszálat, és megenni! Ha észre sem vennék a hajszálat, simán megennék jóízűen!

És akkor inkább éheznek! Kitudja mi van a kajában, vagy hogyan csinálták, kézmosás nélkül, vagy akármi, ami nem látszik, és rosszabb mint egy hajszál!



2013. dec. 21. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Előbb utóbb meg kell értened, hogy mások máshogy gondolkodnak és éreznek mint te.


Az hogy valaki undorodik a hajszáltól, azt éppen te figyelted meg. Az egy tény, nem egy vélemény. Egy tényt vitatni értelmetlen. Megmagyaráznod valakinek, hogy nem, ő valójában nem is undorodik a hajszáltól, nincs is rosszul és nem is öklendezik, csak arra jó, hogy felbosszantsad az illetőt, és butának állítsd be magad.

2013. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát amikor a kajába hajszál van, és későn veszed észre, amikor már rágod a falatot, és a szádból húzod ki az idegen hajszálat... :D azért akkor elmegy szerintem minden ember étvágya. Bár én ennék tovább, de akkor is, fúj...
2013. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Hát már bocs de elég undorító egy hajszál a kajában. Egyszer a számból húztam ki, azt éreztem jön vele a lenyelt kaja is. Szerencsére ez csak egyszer fordult elő mert még a szempillát is észreveszem a kajában.
2013. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nemtudom.. én csak akkor vagyok így, ha idegen kaját eszek. Mert arra gondolok, hogy oké egy hajszál, de mi lehet még? És mi van, ha mondjuk nem is hajszál? És nagyon undorító képek ugranak be és ezért megundorodom.


De otthon, vagy ismerősnél nincs így. Saját hajnál, meg ha rokon, vagy ismerős főztjében találok, akkor csak kiveszem és kész.

2013. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Monte99 válasza:
láttam pár éve a Discovery csatornán, hogy ez egy fóbia. én például nemhogy a kajában, de sehol nem szeretem a hajszálat. és nekem még a hajam is hullik.
2014. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!