Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kétszer le írtam a jövőt...

Kétszer le írtam a jövőt hajszál pontosan, később mind a kettő ugyanúgy megtörtént. Miért és hogyan? Véletlen?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Heti lottószámok privibe, pls. Fontos lenne. Köszi :)
2013. dec. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Például hogy reggel kávé után el kell menned klotyóra vagy mit jósoltál meg?
2013. dec. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy 16 éves fiú halálát, aztán meg egy találkozást. leírtam és az illető mindent úgy csinált és azokat mondta, mint amiket pár nappal azelőtt le írtam..
2013. dec. 18. 13:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy én is tudok "jósolni", hogy megjósolom az öcsém halálát aztán holnap megölöm.
2013. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez így elég behatárolatlan, hogy "leírtad"....történetet írtál? vagy transzban írtál? vagy csak jött egy megérzés és leírtad?
2013. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szoktam írni novellákat, regényeket, stb. És ami épp eszembe jut. Csak úgy leülök, leírok egy sztorit, van már egy csomó. És kettő közülük ugyanúgy megtörtént, mint ahogy leírtam. És még az sem, hogy én alakítottam úgy, mert pl. nem én kezdtem el a párbeszédet.
2013. dec. 19. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Hű, ez elég hátborzongató. Velem csak olyan van, hogy amit elképzeltem kamaszként, hogy jajj csak ez ne történjen meg felnőttkoromban, az sorra megtörténik...


A vonzás törvénye. Nem tudunk ellene semmit tenni :( Részvétem egyébként.

2013. dec. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Nem tudunk ellene semmit tenni :(" Fa*t nem. xD Bocsi a szóhasználatért. Gondolkodj másképpen és máris tettél ellene. Am érdekes ha igaz. Bár szerintem a jövő nincs megírva, azonba lehet hogy a végtelen változat közül ő épp a legvalószínűbbet látta és leírta. Am ha máskor halálról fantáziálsz kérlek tedd már meg hogy átírod úgy hogy ne haljon meg. Hátha segít:D
2013. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyet értek veled, de azt hogy megtörténik valami, nem tudom szabályozni, aztán mindig jóra fordítom azzal ahogy gondolkodok róla, és a döntéseim által. És soha többet nem képzelgek olyanokról amiket nem akarok, h megtörténjenek, csak szép és jó dolgokat képzelek magamnak.

Talán ezek után azt tanácsolom a kérdezőnek, h ő is csak olyan történeteket írjon, amiket szeretne h valóra váljanak. :) ha már ilyen varázsereje van.

2013. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a sok leírt sztoridból bejött 2?

ettől még nem vagy jövőbelátó

2013. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!