Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igaza van? Milyen...

Szerintetek igaza van? Milyen ember lehet? Többi lent. Pár gondolat egy ismeretlentől:

Figyelt kérdés
Nem nagyon voltak barátaim az iskolámban, és egyre inkább úgy éreztem, hogy nem vagyok odavaló, ugyanis ebben a "birka társadalomban" nem értékelik az individuumok kreatív gondolatait. Pedig azt gondolná az ember, a művészeti intézmények segítik kibontakoztatni a nebulók alkotó szellemű elképzeléseit. Ennek pont az ellenkezője volt igaz az én régebbi környezetemre. A tanulók lehettek "művészek" egyféleképpen, de ez, mint tudjuk lehetetlen, hisz az igazi művészek valami teljesen újat komponálnak. A legviccesebb, hogy a fiataloknak nagyrészt fel sem tűnik, hogy mennyire befolyásolja őket az iskola és a médiából áradó töménytelen balgaság és lassú, permanens agymosás.

2013. dec. 21. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez alapján valami naplopónak tűnik, aki elvégzett holmi büfé szakot és most ontja a "bölcsességeit".
2013. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sanos nagyreszt igaza van...:/
2013. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Khm, elnézést, esélyes, h engem idéztél. :) Vagy egy alteregómat.
2013. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Attól, hogy nem értenek meg, még nem leszel művész..xd
2013. dec. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké. Nem titok, hogy rólam van szó... Egyébként festek, kb. 6 éves korom óta. Korán felfigyelt rám egy, a művészvilágban elég ismert festőnő, így 4 éve kiállítják a képeimet külföldön is. Nagyrészt Madridban, Párizsban, Firenzében és tavaly New Yorkban is. Úgy tervezem, hogy a képeimért kapott pénzből elköltök Párizsba költözök, ahol kevésbé korlátoltak az emberek és jobban ki tudom bontakoztatni az adottságomat, valamint szabadabban suhanhat a képzelőerőm az alkotási hajlamom termékeny talaján.
2013. dec. 22. 00:16
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nemcsak rendkívül tehetséges vagy, hanem okos és intelligens is! Legalábbis számomra ez derül ki. Igen, sajnos vannak művészek, akiket elnyomnak, mert tudják, hogy "ebből még nagy ember lesz", és nem hagyják őket érvényesülni. De Neked sok sikert kívánok!! :)
2013. dec. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!