Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolnak bele túl...

Miért gondolnak bele túl sokat az emberek az itt lévő kérdésekbe?

Figyelt kérdés

Van mikor valaki megkérdezett valamit, jött rá sok válasz, ki lett emelve, és oda írták, hogy "3 héttel ez előtt tetted fel a kérdést, és még mindig ezen töröd a fejed?"

De mi van, ha csak kiemelte? Most mi ezzel a bajuk?


A másik meg mikor valaki feltett egy kérdést egyik kategóriában, de a másikba is tehette volna mert 2 oldalú volt a kérdés, és volt aki azt mondta, hogy "ezt már megkérdezted ott, mit kérdezed meg itt is? A válaszokat gyűjtöd?"

Miért ne kérdezhetné meg az ember az másik kategóriában is? Sokan nem olvassák azt a kategóriát, de a másikat meg igen!


Most mi baja egy két válaszadónak ezzel?Ez az oldal a kérdésekről szól, nem a fikázásról!



2013. dec. 22. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én olyanokat szoktam olvasni, hogy valaki feltesz egy teljesen normális kérdést, de elír valamit (pl. találunk-tanálunk), és rögtön elkezdik piszkálni, hogy 'előbb tanuljon meg írni, aztán tegyen fel kérdéseket'.

Egyébként teljesen igazad van, vannak nagyon rosszindulatú emberek, persze tisztelet a kivételnek. :)

2013. dec. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azokon, akik a köröm festős problémáikat az SOS SÜRGŐS szavakkal illetik, nem lepődök meg, hogy még 3 hét múlva is ezen gondolkoznak.
2013. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az igazság az ,hogy van itt sok balfék kérdés is, meg balfék válasz is,
2013. dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!