Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Mindent elrontotta...

Mit tegyek? Mindent elrontottam? Jóvá lehet ezt tenni? Mit tegyek, ha bolondnak gondolnak az emberek?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy nemrégiben nagyon lerontottam a jó híremet, idióta dolgokat tettem és mondtam és hozzájárultam a saját személyiségi jogaimnak a megsértéséhez. Egy ronda pasival jártam heccből, beszólogattam, olyan voltam, mint egy bolond, szerelmet vallottam valakinek, akinek nem kellett volna. Ezek hatására a környéken sajnos rossz hírnevet szereztem, az emberek gúnyolódtak rajtam és most mindent megbántam, egyrészt azért mert szerelmes lettem és az illetőnek így már nem kellek, másrészt azért, mert úgy érzem, hogy a jövőm kilátástalan, mert a környéken már megbélyegeztek úgy, mint egy bolond idióta embert, aki szexmániás. Azt hittem nem lesz ekkora következménye a tetteimnek, de azért sokan szívattak is és azt hiszem, hogy a barátnőmnek elmondott intim dolgaim miatt is nevetnek ki, mert az a csaj elmondta mindenkinek a szexuális életemet. Nem tudom kiben bízzak meg ezek után, hogy költözzek-e el. Nem tudom, hogy a faluban megbélyegeztek-e, mert úgy félek, hogy nekem is idióta beceneveket találtak ki és gúnyolódnak, tudom, hogy én tehetek róla kicsit, hogy ilyen helyzetbe kerültem, de nem tudom, hogy másszak ki belőle. Az egyetlen igazi megoldásnak az öngyilkosságot találnám. Az utcán is, mikor mentem sajnos mutogattak rám fele és ez rettentően fáj nekem. Mindenki bolondnak tart és én nem tudom, hogy mitévő legyek. Egy lakás sokba kerül, nem tudok jelenleg elköltözni. Szeretném újra a régi személyiségemet, de sajna már hallottam, hogy egy becenévvel is illettek, ami megint csak sértő volt. Igazából sok idióta dolgot azért tettem, mert szerettem volna megváltozni, ugyanis félénk vagyok és új személyiséget akartam, meg akartam változni, de most már megbántam és olyan akarok lenni, mint rég, nem akarom végigcsinálni, belebuktam. Mit tegyek?
2013. aug. 27. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után megunják, erre sajnos nem tudok mit mondani. lesz még más is, aki elrontja a dolgait, addig is gondolkozz, hogyan tudnál pénzt szerezni a költözéshez.
2013. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerinted is csak a költözés megoldás?
2013. aug. 27. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen menthetetlen a helyzet, ez tűnik a leglogikusabbnak kívülről nézve, igen. De még lehet, hogy csillapodnak a kedélyek.
2013. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak sajnos 2 évig még ide kell járnom suliba.
2013. aug. 27. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd, tényleg nem volt szép amit tettél.

Ronda pasi... nincs ronda pasi. Maximum olyan, aki nem tetszik neked, de másnak mondjuk igen.

Ha ez jobb kedvre derít téged, engem r.ibancnak tartanak, én 6 embert elvesztettem amiatt, mert ide-oda csapongtam, aztán amikor végre a szívem felett az eszem megnyerte a háborút, láttam, hogy kiket veszítettem. Ez ilyen, el kell fogadni.

Neked rosszabb, mert te faluba élsz és még 2 évig oda jársz suliba, nekem könnyebb, mert új iskolába megyek, ahol nem fognak tudni arról, miket tettem.

Egyet tehetsz: emelt fővel jársz-kelsz mindenhol, ahol csak tudsz. Suliban arra koncentrálsz, amire tényleg kell és megpróbálsz olyan lenni, mint régen, na de nem kell könyörögni senkinek se, nem vagy lábtörlő. Kihúzod magad, elviseled a sérelmeket, nem reagálsz rájuk, aztán idővel úgyis elfelejtik az emberek amit tettél.

Legyél megint rendes, félénk kislány, ne akarj minden pasival lefeküdni, aki szépen néz rád. Hidd el, nem lehetetlen, csak akarni kell. Én is ezen megyek keresztül... két embert kell hanyagolnom ahhoz, hogy egyet visszakapjak.

Tanulj, legyél normális, foglald el magad és higgy!

Ne akarj öngyilkos lenni butuska, mert, ha mindenki, aki valaha vétkezett az lenne, lakatlan lenne a Föld.

Kedvcsinálónak hallgasd meg Caramel - Nézz a tükörbe c. számát.

Jó legyél! Sok sikert!

2013. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2013. aug. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!