Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a szöveg, hogy fogadd...

Mi ez a szöveg, hogy fogadd el magad?

Figyelt kérdés

Ha eddig is hülyének nézett mindenki, én hiába változok meg, és mutatom a jót, ha a többibe benne marad az előzőleg alkotott kép rólam. Tehát, már elkönyvelték, hogy ez nyomorék, néma, akkor az már bennük marad.

Ugyanez a szkinhead-roma viszony! A romák hiába változnak meg, dolgoznak, nem cs*etik a magyarokat, segítenek. De a szkinheadekben benne marad az örökös gyűlölet irántuk.


Ugyhogy nem foglalkozom az emberekkel!



2013. dec. 22. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy ezt jól esett leírni, de nem nagyon értem hogy erre mégis milyen választ kéne adni. :D
2013. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bumbi02 ***** válasza:

Ezt most igazából minek írtad ki? Süt a kérdésből, hogy nem lehet meggyőzni téged, és csak ki akartad adni ezt magadból. Miért nem a haverokkal beszélsz meg ilyen témákat?



Amúgy meg, ha az ember megváltozik, a környezete is észreveszi. Legjobb példa erre az én középiskolai 4 évem. Az első 2 évben "fekete bárány" voltam, mindenből bukdácsoltam, 2-esekkel mentem át, aztán 11-12-ben pedig 4,8-as tanuló lettem, és nem maradt meg a tanárokban, és osztársakban se semmi abból, hogy milyen voltam előtte.

2013. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"én hiába változok meg" Igen, ez az előítélet legnagyobb baja. Hogy tkp. nem azt látja,amint van valami/valaki, hanem kitölti tudatát az előítélet- és azt látja- tehát nem látja, amint van.

Ezért kell ún. "üres" figyelemmel figyelni a dolgokat/jelenségeket/ embereket - mert csak így tudsz a megismerés útján haladni. Ha te eleve előítéletesen nézel a másikra - nem foglalkozom velük - akkor ugyanabba a hibába esel, ami elől elmenekülnél Robinsonnak egy szigetre.

2013. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En 20 eves korom elott nagyonk link voltam, el lehet kepzelni... azutan fokozatosan jo iranyba valtoztam, es 23 eves koromban a reg nem latott ismerosok csak amultak-bamultak engem, hogy milyen komoly no lett belolem, meghogy meg a szememet sem ugy forgatom, stb... azota mar 27 vagyok, es szerintem mar teljesen levetkoztem ezt a link skatulyat.
2013. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szavaidból ítélve te cigány vagy. (Én magyar - ha nekem ezt mondják, nem sértődöm meg.) Az (helyes)írásodból az is látszik, hogy olyan, akire nagy eséllyel valóban nem kellene előítélettel gondolni. De! Gondolkozz el azon, hogy a cigányok hány százaléka veszi magának a fáradságot a nehezebbik út választásához, azaz hogy ne csak a jogaival legyen tisztában (segélyek fajtái), hanem a kötelességeivel is. Hogy meg kellene próbálni munkát keresni is (másnak is nehéz) és nem csak a sok gyerek után járó segélyből megélni. Vajon másnak miért csak egy vagy két gyereke van? Gondolod, hogy a magyar ember nem szereti őket? Nem szeretne hármat, négyet? De, szeretne, csak tisztában van vele, hogy nem tudja eltartani, így inkább lemond róla.

A te szerencsétlenséged az, hogy hiába próbálsz te más lenni, amíg csak elenyésző (max. 1%) része próbál a cigányoknak nem csak követelni, de valamit tenni is, addig nem fog semmi változni... pedig, hidd el, mindenkinek jobb lenne! Nem csak nektek.

2013. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!