Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti chaten vagy szöveg/üzenet/p...

Ti chaten vagy szöveg/üzenet/post javítás lehetőségét nem biztosító oldalakon hogyan javítjátok az utólag észrevett helyesírási hibákat?

Figyelt kérdés

Én speciel egy csillag jel (*) után írom az elírt szót utólag egy új üzenetben.

Ti hogyan javítsátok? Vagy van erre valami netikett?



2013. dec. 12. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy nem javítom ki, mert épp nem érdekel, vagy szimplán leírom azt az egy szót ami hibás(persze most hibátlanul). Szerintem erre semmi "szabvány" nincsen, bár a kulturált(hát hogyne...) emberek biztos tudnak erre is valami tökéletes megoldást(XD).
2013. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha például én írtam volna a "javítsátok" szót a kérdésedben, akkor így:

*javítjátok


De a viccet félretéve, én csak értelemzavaró elírást helyesbítek, tehát ha javítás nélkül a másik fél nem tudna rájönni, hogy pontosan mit is akartam írni.


Azokban az esetekben viszont, amikor mód van az utólagos szerkesztésre, igyekszem minden apró hibát korrigálni.

2013. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk átolvasom még 1x mielőtt elküldöm.
2013. dec. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!