Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek igazi barátaim akik...

Nincsenek igazi barátaim akik igazán ismernének. Ennek a dolognak magátol kéne jönnie?

Figyelt kérdés
Vannak barátnőim (lány vagyok), de ez csak annyit tesz hogy tudunk együtt röhögni...meg...kb ennyi. Sok olyan barátságrol hallok amikor a 2 vagy több ember nagyon jól ismeri a másik érzèseit, de ha én a bnőimnek a gondolataimrol beszélek csak furán néznek rám és állatira nem értenek meg . Mit tegyek?
2013. dec. 4. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, hány éves vagy?

Felmerül még a kérdés, hogy mennyire tipikusak, vagy rendhagyóak a gondolataid. A két nagy véglet között óriáis különbség lehet. Ha nagyon elvont vagy és furcsa, nem tudnak azonosulni a gondolataiddal, és ez idegenkedést válthat ki. Alternatív művészlelkek is gyakran maradnak egyedül. Írd le pár mondatban mik voltak azok a gondolatok, amire kifejezetten furcsán reagáltak. Azért azt is meg kell említenem, hogy egyre felszínesebbek egymással az emberek, tehát ha te teljesen normális is vagy, a többiek nem képesek sem együttérzésre, sem komplexebb gondolkodásra.

2013. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azzal elkezdenni,hogy ezeket leváltod az biztos... Én nem érzem úgy a kérdésedből,hogy túl furcsa dolgokról beszélnél,egyszerüen a "barátnőid" nem tudják mi az,hogy barátság,vagy esetleg nem annyira intelligensek mint te.

Így soha nem fogod jól érezni magad velük.

2013. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!