Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban jó, ha már a gyereknek...

Valóban jó, ha már a gyereknek 6 éves korában vesznek igazi okostelefont?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy vettem észre, hogy ezeknek a mai fiataloknak minden megvan. Iphone, okostelefon, laptop, stb...

És azt hiszik, nekik emiatt mindent szabad. Menőznek, ők vagányak, mert nekik minden megvan.



2013. dec. 22. 21:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Várom az oltásokat: Nem úgy van az, te hülye! Nem jól gondolod!"


De te azt kérdezted, jó-e, most akkor mi van, ha valaki nem ért egyet. az oké, ha a primitív válaszok nem tetszenek, de a vélemény elmondható, nem?


Én amúgy nem találkoztam ilyesmivel, és nem vennék a 6 éves gyerekemnek, bár kitudja, talán a szülő is megnyugszik, hogy vészhelyzetben a gyereke fel tudja hívni. De azt nem értem, mért menő ettől bárki, és mért érezné, hogy jobb másoknál. Aki ilyen, az bármilyen más találmánnyal is így tenne, ha a 80-as években élne, és csak nekik lenne színes tévéje, akkor ugyanezt tenné. Nekünk hál istennek nem megy rosszul, akartak nekem venni mostanában ilyen elektronikus kütyüket, de mondtam, hogy nekem nem kell, mi a halálra használjam (tabot), net a telefonon is van. Nem tudom, mért lennék menőbb, ha lenne.

2014. jan. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Akkor kapjon telefont, ha má egyedül megy suliba és egyedül jár haza. " Neki van igaza.


Amúgy nem is oltogatott senki, mikor te már mondtad, hogy oltogatnak.

Üdv.: uccsó

2014. jan. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Ennyi idős gyereknek nagyon sokat árthat, hogyha csak ezzel foglalkozik.

Több tanulmány van az agyilag fejletlen gyerekekről akik pont a számítógépek miatt nem fejlődnek rendesen.

Az ilyen gyereknek még játszani kell, fára mászni játszótéren homokvárat építeni és hasonlók, hogy normálisan tudjon fejlődni.

Összefüggést találtak a jó matematikai készségek és az egyensúlyérzék között. A gép előtt nem tanul meg egyensúlyozni így a matek is problémás lehet.


Tehát nem jó, sőt kifejezetten káros.

2014. jan. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem jó....Nekem a 18 éves gyerekemnek sincs okos telefonja...és nem is hiányzik neki,ellenben rendkívül sokat olvas,szórakozik és tanul....

A 13 éves gyerekemnek még telefonja sincsen..de van biciklije és horgászni jár..

És ezzel nekik ténylegesen megvan mindenük :)

2014. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
0%
Őszintén ha hozzám oda jönne menőzni egy 6 éves az anya előtt basznám úgy pofán hogy le fejelné az első beton karót, aztán meg kérdezném tőle hogy hol van az apád....
2014. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
És reméljük, hogy apuka egy kigyúrt vadbarom, aki téged is úgy b. pofán, hogy a Holdig szállsz :)
2014. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
NEM
2015. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!