Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megcsalnak akkor meg...

Ha megcsalnak akkor meg tudnátok bocsátani?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 22:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen. Amíg meg nem történt azt hittem, hogy nem, de aztán kiderült hogy mégis. Persze számít, hogy mennyire szeretem az illetőt, és hogy pontosan miből is állt a megcsalás. Egyszer mindenki hibázhat (súlyos bűncselekmények kivételével), és ha szeretjük és megbánta, akkor megérdemel egy új esélyt.

Én nem bántam meg, hogy adtam, és örülök, hogy képes vagyok megbocsátani. Ha nem így lenne az az én keserűségemet táplálná. Persze egy új esélynél több nincs:)

2013. dec. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Volt olyan lány, akinek adtam volna még egy esélyt, de vele sose volt olyan komoly párkapcsolat, amiben kérdőre vonhattam volna.


Azóta nem találtam olyan lányt, akit szeretnék annyira, hogy megbocsássak.

2013. dec. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kata0919 válasza:
Én megbocsájtottam, de utána már nem tudtam megbízni benne és jöttek a viták stb. Kikészültem én is a kétségektől, meg őt is tönkretettem az állandó kérdezősködéssel, "nyomozással" :( Vergődtünk még egymás mellett egy darabig, de csúnya vége lett és úgy érzem a megcsalás indította el a lavinát.
2014. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!