Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megtudnátok bocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtudnátok bocsátani a barátnőtöknek ha a pasitokkal feküdne le? De nagyon lelkiismeret furdalasa van. Es megbanta.

Figyelt kérdés
:((
2013. dec. 20. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
max évek múlva.
2013. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem bocsátanám meg és én is széttenném a szőrös lábamat az apjának!!!
2013. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tessék? Nem. :) És mindkettőnek kiszabnám a lábait és a hátukba állítanám. :)
2013. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem ..:/ igen talán én is az első válaszolóhoz csatlakozom. Évek múlva esetleg.
2013. dec. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biszex :D
2013. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Egyiknek sem.
2013. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És valaki nem csinalt esetleg ilyet itt? Ha csinalt akkor titokba tudta tartani? Vagy lehetséges ez?
2013. dec. 20. 20:25
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk volt ilyen, a barátnőm a pasimmal. De én tudtam róla már előtte és nem zavart.
2013. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csak ha nem élvezett bele.
2013. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!