Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyukák! Van köztetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Van köztetek olyan aki meg tudott bocsátani egy magcsalást? Miért? Mi lett utána?

Figyelt kérdés
Ma borult a bili, a férjem megcsalt. Teljesen tanácstalan vagyok a hogyantovábbal kapcsolatban. Elvileg csak szex és más semmi volt, és a miértre csak annyi választ kaptam, hogy kapuzárási pánik. Nagyon szeretem őt basszus, és ott a baba is...de mégis mi a biztosíték arra h máskor nem történik meg? Nem tudom mit tegyek...:( Teszem hozzá ha nem velem történt volna akkor ezerrel mondanám, hogy "Dobd ki azt a szemetet"...de így...
2013. dec. 5. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
nincs biztosíték, a hűtlenség egy nagyon nehéz téma. Én most jelenleg úgy gondolom, hogy nincs az az ok,a mivel megmagyarázhatná a férjem a hűtlenséget, ha megcsalna, nálunk is van baba, most 8 hónapos. Viszont tény, hogy én is imádom a férjem, mindennél jobban, és nem vagyok biztos abban, hogy a büszkeségem, és a sértettségem erősebb lenne, mint a szeretetem iránta. Ezt kell szerintem eldönteni, hogy melyik érzés erősebb, de sajnos nagyon sok esetben, ha túl is lép az ember a dolgon, benne marad a tüske, ami megmérgezi az egészet, és ha nem a hűtlenség, akkor a hűtlenség miatt támadó bizalmatlanság ver éket a párok közé. Beszéljetek, rengeteget, mondd el, mennyire fáj, és figyeld őt, hogy milyen érzéseket vált ki belőle a fájdalmad, hátha akkor könnyebb lesz dönteni. Kitartás!
2013. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz ügy, ezt csak te tudhatod. Itt sokan fogják mondani, hogy dobd ki mert aki egyszer megteszi az máskor is. Én megbocsátottam, de nem egyből. Engedtem, hogy bizonyítson. Jó ideig külön aludtunk, sokat beszélgettünk. Én azt mondom, egyszer mindenki megbotolhat, emberek vagyunk. Ha nem kapcsolat volt persze, csak egy sima szex. Van, akinek ez is válóok. Csak akkor bocsásd meg, ha teljesen tiszta lapot tudsz a későbbiekben nyitni és nem hánytorgatod fel.
2013. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Potosan! 2esnek teljesen igaza van, csak akkor szabad megbocsájtani, ha tényleg nem esik szó róla többet, és nem használod ki az erkölcsi fölényedet! 1es voltam
2013. dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől félek...A bizalmam felé az jelenleg egyenlő a nullával, hogyan lehet ezt helyreállítani?
2013. dec. 5. 20:39
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sehogy... csak ha bizonyít, én ugyan sosem tapasztaltam ilyesmit, de a családomban volt példa rá.
2013. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Ha csak egy félre kufirc volt, azon nem akadnék ki, az embernél normális ha másra is vágyik, ha tartósabb dolog az már más.
2013. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Én megbocsájtanék, ha engem szeretne, ha nem akkor úgyis megette a fene...
2013. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Az se érdekelne ha a világvégétől félne, elhagynám.
2013. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, szeret, legalábbis csak ezt hajtogatja, és hogy nem akar elveszíteni...Tönkremenne bele, ha elhagynám...Ismerem...Nagy teher ez is a vállamon...Annyival egyszerűbb lenne a dolgom, hogyha amúgy is szemétláda lenne...De nincs nála jobb férj és apa...:( Ezért olyan piszkosul nehéz...:(
2013. dec. 5. 21:40
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Azt, hogy jó apa nem vitatom,mert nem ez a téma de annyira jó férj státusztól megfosztanám, ha már kapuzárási pánikból férledgott.

Én véget vetnék a kapcsolatnak, mert nem tudnék megbocsájtani teljesen, és megbízni benne újra. Sok függ attól, hogy egyszeri alkalom volt v sem, és hogyan derült ki a dolog (ő mondta-e el)

2013. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!