Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiányos férfiak! Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányos férfiak! Ki segítene nekem megfejteni egy helyzetet?

Figyelt kérdés
Elég hosszú történet, ezért inkább privátban írnám le olyanoknak, akik az adott célcsoportba tartoznak. Kort írjatok légyszi!
2013. dec. 21. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van önbizalmam, viszont szívesen segítek, ha problémád van. :)
2013. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19/F, írj! :)
2013. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szívesen segítenék, csak úgysem tudnám megoldani a problémát... :(
2013. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van problémám, viszont szívesen segítek, ha önbizalmad van. :)
2013. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Segítek ha kell szívesen. :)

22/F

2013. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudtam eldönteni, hogy ki az, aki érdemben tudna segíteni. Kérlek, kort mindenképpen írjatok, és elsősorban alacsonyabb önbizalommal rendelkező férfiak válaszát várom, mert ők azok, akik át tudják érezni a helyzetet. Nő vagyok, és szeretném megérten/megfejteni azt a helyzetet, amiben most benne vagyok.
2013. dec. 21. 19:59
 7/10 anonim ***** válasza:

van önbizalmam bizonyos tereken ,de bizonyos tereken nincs


18f


ha gondolod..

2013. dec. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És elnézést, nem lebecsülve a fiatalokat, de inkább érettebb férfiak véleményére lennék kíváncsi (25-30 felett). Már csak a "probléma" jellegéből adódóan is... nem hiszem, hogy fiatalok meg tudnák ítélni, elnézést.
2013. dec. 21. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem küldheted.Annyira nincs önbizalmam h 20 évesen még 1 csajnál se próbálkoztam be.
2013. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs gondom az önbizalmammal, de küld el, lehetséges hogy tudok segíteni.
2013. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!