Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy reagálnátok rá ha meghaln...

Hogy reagálnátok rá ha meghalna a legjobb barátotok?

Figyelt kérdés
Ha meghalna a legjobb barátotok, vagy az aki nagyon közel áll hozzád, hogy reagálnál ? Mi lenne az első ha ez az infó eljutna hozzád ? Mit tennél ?

2013. dec. 21. 20:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Sehogy. Nincsenek barátaim. :(
2013. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Pont mint az első... :(
2013. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát én leblokkolnék és nem tudom mit csinálnék, de tuti nem hinném el, hogy a legjobb haverom akivel csomó hülyeséget csináltam, egyszer csak meghalna.
2013. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nagyon szomorú lennék.

Elmennék a temetésére.

Nincs előre látható alternatíva.Lesnék ki a fejemből eszembejutnának a régi sztoryik , De lehet leinnám magam.

Hogy nyugodjon békében..

Konkrétan fogalmam sincs.. Túl nagy dolgok ezek ahhoz hogy reagálni lehessen rá. Csak később kezdi észrevenni az ember hogy hiányzik a másik ,mikor vlami miatt fel akarja hívni és eljut a tudatig hogy de már nem is lehet... Akkor átértékelődnek a dolgok és elszomorodik az ember.

2013. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mert konkrétan gondolkozok öngyilkosságon. És szeretném tudni, mit érezne az az egyetlen barátom akit kaptam az élettől. (Aki mostanra kezd tőlem eltávolodni) Felfigyelne-e arra hogy már nem vagyok ? Hiányoznék-e neki ? Vagy szinte pár nap leforgása alatt elfelejtene...
2013. dec. 21. 20:35
 6/21 anonim ***** válasza:
Egy életre lelki sérült lenne miatta. Ne tedd!
2013. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Azért akarsz öngyilkos lenni, hogy megtudd, hogy hogyan reagál a barátnőd?

Ha megteszed, akkor sem fogod megtudni...

2013. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem barátnőm...a barátom. Barátnőm nincsen sajnos. És nem azért akarok, hanem...nem részletezem mert 3 év múlva is írnék. A lényeg az hogy meg akartak tudni hogy mit érezne.

De rendben, ha örökre fájdalmat okoznék neki...akkor inkább maradok és szenvedek, de ő legyen jól.

2013. dec. 21. 20:46
 9/21 anonim ***** válasza:
Miért szenvedsz (ha szabad megkérdeznem)?
2013. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Lényeg annyi hogy elég sok gond van az életemmel, és a padló alatt vagyok már, és nagyjából csak ő tart itt.
2013. dec. 21. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!