Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Unatkozom. Miért van az, hogy...

Unatkozom. Miért van az, hogy szinte kizárólag korrekt, jóindulatú emberekkel találkozom?

Figyelt kérdés

Valóban léteznek aljas emberek is, vagy csak a filmekben? Félreértés ne essék, nagykorú vagyok. Mégis ezt tapasztalom. Avagy a sors ilyen kegyes hozzám? Sokan panaszkodnak, hogy TÖBB rosszindulatú emberrel hozta össze őket a sors. Néha kérdezem is őket, hogy milyen élmény kapcsolatban lenni rosszindulatúakkal, de nem nagyon részletezik... Volt, hogy addig kérleltem némelyik ismerősömet, hogy mutasson be egy számára rosszindulatú embernek, míg beleegyezett, de én semmi rosszat nem tapasztaltam az ilyen illetőkről.


Naiv volnék? Vagy "csak" szerencsés alkat?


Borzasztó unalmas kezd lenni, hogy mindenki jól bánik velem. Legalább karácsonykor ne unatkoznék... Igazán nem akarom sajnáltatni magam, csak szeretném megtudni, milyen az, amikor valaki aljas. El tudná nekem valaki magyarázni élethűen? A filmekben ez olyan megjátszottnak tűnik...



#unalom #korrektség #csupa jó ember #a kulcsot is a lábtörlő alá
2013. dec. 25. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bárcsak át tudnám adni neked amiket én tapasztaltam, utána már nem annyira vágynál rá :)
2013. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Akkor te szerencsés vagy, vagy pedig te rendelkezel jó tulajdonsággal, hogy nem adsz jelentõséget más gonoszságának.Vagy még tulságosan fiatal vagy!

Ne keresd a rosszat, inkább örüljél,hogy ilyen a véleményed az emberekrõl,addig érzed boldognak magadat!

2013. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 tanárúrkérem válasza:

Akinek ilyen kérdéseket van pofája ide írogatni, az egy utolsó szemét disznó, és nem törődik mások gondjaival, kizárólag a saját piszlicsáré problémáját látja, hogy a lábam törölném az ilyenbe, és köpök rájuk.

:)

Jó kezdetnek?

2013. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Írd meg a címedet, elmegyek hozzád, iszogatunk egy kicsit, aztán amikor kidőlsz kisétálok az összes fellelhető műszaki cikkel, ékszerrel és pénzzel a lakásból/házból.


Vagy milyen rosszindulatot/aljasságot akarsz?

2013. dec. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdezõ vannak jelentkezõk látod?:):)
2013. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én elég rosszindulatú vagyok.
2013. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Akkor te szerencsés vagy, vagy pedig te rendelkezel jó tulajdonsággal, hogy nem adsz jelentõséget más gonoszságának.Vagy még tulságosan fiatal vagy! "


Az utóbbi! Még nagyon fiatalka vagyok, 52 csak. :)


"Akinek ilyen kérdéseket van pofája ide írogatni, az egy utolsó szemét disznó, és nem törődik mások gondjaival, kizárólag a saját piszlicsáré problémáját látja, hogy a lábam törölném az ilyenbe, és köpök rájuk.

:) Jó kezdetnek?"


Hát nem tudom, iylenkor mindigszégyeleem magggam met mindig efelejtem hogy ez mejikk sékspearre daraból van. Ez olyan rossz. Mármint nekem mert rosszamemorijám. De amúgy jó mert csupa joembe r vesz örül. :-)


"Írd meg a címedet, elmegyek hozzád, iszogatunk egy kicsit, aztán amikor kidőlsz kisétálok az összes fellelhető műszaki cikkel, ékszerrel és pénzzel a lakásból/házból. Vagy milyen rosszindulatot/aljasságot akarsz?"


Hát az jó lenne, hátha gonosznak tartanálak majd csak nincs mit elvinni tőlem, nemértem. Hacsak nem az ajtófélfát mert a másik ajtófélfét márt elvitééktt.


Nadeti nem unjátok már a jó lelkiismeretetetetetket? Bocsánat nem tudok lyóll ragozni. Én nagyon unatkozom mettne kem is lyó lellkiiiismeretetetetetem van. :) Élőben nem dadogok csak nem tudok hógy kel ragózni.

2013. dec. 25. 19:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát eléggé nem magyarosan irsz, lehet azért vagy körbevéve jó emberekkel.
2013. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért? Én jól tudok magyarul azazazanyanyenyanyelvem.
2013. dec. 25. 19:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Na, akkor legalább az is halad.
2013. dec. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!