Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néha úgy érzem, hogy valami...

Néha úgy érzem, hogy valami gond van velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogyan fogalmazzam meg, sokszor azt érzem, hogy amikor együtt vagyok két barátnőmmel, akkor a másik kettő mintha nem bírna. De nem csak velük van így, hanem mindenkivel. De aztán látom, hogy bírnak, szóval attól félek üldözési mániám lehet, hogy az emberek utálnak. De úgy érzem tényleg van bennem valami hiba, amit mások esetleg taszítónak tartanak, de mivel ilyenekről nem tudok kivel beszélni, ezért nem tudom mi lehet az.

Vagy múltkor barátnőmmel találkoztunk két fiúval, és mindkettőnknek mondták, hogy milyen szépek vagyunk és tényleg tudtommal nincs baj velem, de valamiért vele többet beszélgettek. Vagy én nem tudom.

Valaki hasonló helyzetben?:/

17/L


2013. dec. 2. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez csak a te fejecskédben van.
2013. dec. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor a megnyugodtam!:D
2013. dec. 3. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!