Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan itt, aki épp azt...

Van olyan itt, aki épp azt várja, hogy megjöjjenek a vendégek/elkészüljön a karácsonyi vacsora?

Figyelt kérdés

2013. dec. 24. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Van, igen én.
2013. dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jelen:)
2013. dec. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem éppen. A rokonaim csak kajálni járnak át meg sírni hogy milyen rossz nekik az élet....

Minden egyes évben ez van, anyám már rosszul van ettől.... De sajnos ez van apámnak szíve csücske ez a dolog, nagyapám erőlködésére persze.

A barátnőmet direkt nem hívtam át most karácsonyozni mivel az első kapcsolatom, és még csak 3 hónapja vagyunk együtt így nem akarom hogy ilyennek lássa a rokonságomat még. A családomat már ismeri nincs azzal baj.

Majd holnap jön hozzánk amikor a nővéremék és a bátyámék is lejönnek. Azt jobban várom megmondom őszintén nálam a szenteste a pokolról szól...

2013. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem szüleim várják a sok vendéget, én inkább a szobámban fogok zenét hallgatni. RÜhellem ezt a képmutató, szutyok ünnepet, és a rokonságból sem kérek.

18/f

2013. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hozzánk nem jönnek vendégek, majd mi megyünk holnapután. A karácsonyt kettesben töltjük a párommal, a vacsi már kész, most kicsit pihengetünk fadíszítés közben.
2013. dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vendégek csak holnap jönnek, vacsora készül, leültem öt percre uzsonnázni. :)
2013. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra várok, hogy a párom végre megszabaduljon a munkahelyéről 3 óra túlóra után még, és végre el tudjunk indulni haza a szüleinkhez, szal még cirka 200 km-t utazunk ma, de már rég otthon lennénk ha nem tartják bent a munkahelyen órákkal tovább, mint kellett volna... :@
2013. dec. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi 7 orakor indulunk az anyosomékhoz :) ide nem jön senki..az én részemröl itt senki se lakik.
2013. dec. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!