Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy hétig csak 2-3 órát...

Ha egy hétig csak 2-3 órát alszom naponta annak lesz valami súlyos következménye?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Aki keveset alszik annak a szervezete legyengül és nem tud jól védekezni a betegségek ellen.Ill.Többet hibázik,ezátal ingerültebb,agresszívabb lesz.Ezért több baleset is érheti stb.
2013. dec. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Hány éves vagy? Bár kor ellenére is sok "bajt" okozhat a kevés alvás. Ha kipihentnek is érzed magad hajlamosabb leszel a stresszre és a depresszióra, romlik a figyelő képességed. Ha azért akarsz ilyen keveset aludni, hogy tanulj nem ajánlom ezt a megoldást.
2013. dec. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Egy hétig aludtam napi 4 órát, amikor a szakdolgozatomat írtam és a végén szó szerint éjjel nappal azon dolgoztam. Amikor vittem leadni, lazán kisétáltam egy autó elé és majdnem elcsapott, egyszerűen nem néztem szét. A dudálásra kapcsoltam, hogy mint egy zombi mentem át az úton, szét se néztem. Figyelmetlen, szétszórt voltam és koncentrálni sem tudtam. Nem is ültem kocsiba, hogy vezessek. Utána napokig aludtam, de csak pár nappal később éreztem, hogy megint rendesen beállt a szervezetem a normál működésre, egy nap alvás nem volt elég ahhoz, hogy rendbe jöjjek.
2013. dec. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az alvásmegvonást kellemes országokban (Magyarországon is volt ilyen) kínzásnak használták... szerinted?
2013. dec. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan így élnek, de én nem javaslom
2013. dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ízületek is marha hálásak lehetnek érte!
2013. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én évek óta csak 2-3 órát alszok naponta, mégsincs semmi bajom.
2020. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolod te :)
2020. aug. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!