Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is a rockerek a...

Szerintetek is a rockerek a legjobb fej emberek?

Figyelt kérdés
Sok rockerel találkoztam és úgy vetem észre , hogy szinte mindegyik nagyon rendes és közvetlen.Meg sokan mondták is már nekem ezt , hogy rockerek nagyon jófejek stb

2013. dec. 28. 19:47
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Bár nem nézek ki rockernek, de annak vallom magam... szerintem több bandát ismerek és hallgatok, mint a legtöbb rocker aki úgy is néz ki. Én az a fajta vagyok, aki imádja a metált és a kemény rockot de eggyáltalán nem úgy öltözik. Ki se lehet nézni belőlem, amúgy igen, a rocker haveraimnak 90%-a nyitott és beszédes, jófej :) De ismerek 2-3 kivételt is!
2013. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
A város egyik legnagyobb rockerje motivált arra, hogy ne füvezzek többet, majd csak, ha valami alkalom van. Jófejek amúgy. Koncerteken találkozok egy csomóval, vannak parasztok is, de vicces a legtöbb.
2014. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szerintem is , es valahogy ugy vettem észre h a rockerek ben van egy fajta össsze tartás ami nagyon klassz :) (en is az vagyok ) nekem is nagyon jol esett hogy egy igazi rocker megmondta nekem h nagyon jo az izlesem a rock -ban es a matal -ban is :) de amugy nem teljesen ettől függ h valaki jofej :)
2014. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
én is rocker vagyok,és akikkel eddig találkoztam,mind rendesek voltak. nem értem miért kell mindig beállítani a rockereket a rosszaknak,amikor szerintem,ők közvetlen,rendes emberek és nem mellesleg nagyon jó barátok. de persze a plázacicák mindig megússzák...de nekem volt(itt a hangsúly a volton van) egy rocker barátnőm aki egy beképzelt lány,és állandóan csak ffelvágni tudott az emberek előtt. de úgyvélem,hogy ő egy kivétel... :)
2014. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem nem. Úgy mondom ezt, hogy magam is rocker vagyok, de alig akarok már rockerekkel barátkozni.
2019. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyébként épp az ilyenek miatt. Ők is kábé hasonlóan gondolkodnak magukról (magunkról).
2019. jún. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!