Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj szerintetek ha nem...

Az baj szerintetek ha nem tolerálom a bunkó falusi paraszt megnyilvánulásokat?

Figyelt kérdés

Nem tolerálom az ilyen megnyilvánulású embereket, és úgy gondolom, hogy e miatt nem tudok itt vidéken olyan nagyon barátkozni, ez ettől való félelem gátol és taszít.

Ez nagyon gáz szerintetek?



2013. dec. 28. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
46%

Első kérdés: Neked mit jelent a "falusi paraszt" kifejezés?

Mert a bunkó, az oké.

Én falun lakom, de városban nőttem fel.

A falun élők általában kíváncsiabbak, mint a városiak (vagy csak nem szégyellik kimutatni?).

Ha nem lehúzott redőnyök mögött élsz, akkor sok mindent tudnak Rólad. Esetleg túl kíváncsiak is, de többnyire jóindulatúak.

És ha jó/semleges a viszonyotok, akkor ha gond van, biztos lehetsz benne, hogy segítenek.

A 100e ft-ot érő kutyám kiszökött (még pici volt, kifért ott, ahol nem gondoltam volna) és egész nap őrizgette, etette a kutyám, amíg este haza nem értem. Ekkor 1 hete laktunk ott.

És bármit kölcsönkérhetünk egymástól... (persze nem pénzt)

Szóval nem mindenki bunkó, aki falusi paraszt.

Kicsit próbáld meg levetkőzni ezt az előítéleted, sokkal jobb lesz!

2013. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!