Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezem vissza a...

Hogyan szerezem vissza a falusi gyerekkori barátaim:? Mit tennétek elyemben:?

Figyelt kérdés
Kb 5 éve elköltöztem a szülö falumból. Elég jó baráti köröm volt, de 1 évután nem nagyon tartottuk a kapcsolatot. Jelenleg is városban élek, de már sokat vagyok otthon. Sokak szerint nagyon meg változtam (nem rossz értelemben). Hiába próbálok beszélgetésbe elegyedni a "régiekkel" valahogy mindig elszáll a sztory. Itt, gyakorlatilag, nincs olyan hely, ahová be lehetne ülni. És nem tulzottan kedvelem ezeket a falusi, hétvégi "összezörenéseket" amit a környékbe szorakozohelynek hirdetnek (14ember+ 3 személyzet és teltház:)) Velük egyszerüen nem birok ki bontakozni... egyszerüen, már nem érzem magam velük jól (pedig nem vok egy antiszoc). Ha vkinek van valamely hasonló élettapasztalata, vagy véleménye, azt szívesen meghalgatom.
2013. aug. 21. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

5 év az elég hosszú idő. Hidd el, hogy nagyon sokat változtak ők is, és mint leírtad Te is. Sajnos azt kell hogy mondjam, hogy ők már nem azok az emberek, akik régen a barátaid voltak. Szerintem nem fogod tudni visszaszerezni őket. Megváltoztak, lettek új barátaik, új hobbijuk és új személyiségük. Ezt el kell fogadni, változnak az idők.

Tapasztatból írom mindezt. Én "csak" 3 évig voltam távol a kollégium miatt, de már nem tudtam összerántani a régi bandát. Amikor találkozok egyik másikkal és váltunk néhány szót, akkor kb olyan mintha egy idegennel beszélgetnék.

De ne keseredj el, lesznek új barátok, szóval fel a fejjel!

2013. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vállaszod.
2013. aug. 23. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!