Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ereztetek mar magatokat...

Ereztetek mar magatokat kevesnek azzal szemben aki tetszett nektek?

Figyelt kérdés
Mert en mindig ugy erzem,ha valaki kicsit is tetszik,mar elojon az az erzes,mintha szegyelnem kellene magam amiert tetszik nekem,mert ugyse erek fel vele,nem vagyunk "egyenloek". Kort,nemet is irhattok. Ha nem vilagos kerdezzetek.
2013. dec. 28. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
ja szinte mindig.. 16/F
2013. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnalom ha te is igy erzel
2013. dec. 28. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:

ha nem gondolkozok el rajta, akkor rávágtam volna, hogy igen

de jobban belegondolva, mindig olyanok tetszettek nekem, akik egy "szinten" vannak velem, mindig más oka volt ha nem jött össze a dolog

2013. dec. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindig ez van, mert az én szintemen lévő lányok egyáltalán nem tetszenek :D. 16/F
2013. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt a 'szintes' dolgot nem ugy ertem,hogy mindig valami alompasi tetszik nekem,hanem ugy akarkire aki eppen bejon.
2013. dec. 29. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig ezt érzem azokkal szemben, akik tetszenek, hogy biztosan kevés lennék hozzájuk, ezért még mosolyogni sem merek rájuk, ellenben, akik nem jönnek be, azokra bátran mosolygok, ha látom, hogy érdeklem őket.
2013. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso azt hiszem en is pont igy vagyok.. :)
2013. dec. 29. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!