Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már úgy magatokat,...

Éreztétek már úgy magatokat, hogy senkinek se kelletek? Szerintetek miért? És persze nem csak úgy éreztétek, hanem sajnos tényleg így volt. Főleg a párkapcsolatokra gondolok.

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 21:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
21/F
2013. dec. 9. 21:01
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
persze,szerintem ezt mindenkinek átfut bizonyos csalódás után az ember agyán...nem kell feladni,úgyis csak előbb utóbb változik :)
2013. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen.

Mégis kinek kellene egy munkanélküli?

2013. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Folyamatosan.


18/L

2013. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Utolso. Nekem biztosan kellenel. :)


Miert gondolod ugy, hogy nem kellesz senkinek sem? Tapasztalataim.szerint a lanyok ritkan maganyosak.foleg ilyen korban.

2013. dec. 13. 02:36
 6/13 anonim ***** válasza:

Én mondjuk úgy vagyok ezzel az egész élet cuccal, hogy mindenféle filozófiát kipróbáltam, hátha segít az életemet, életvitelemet jobbá tennem, de egyik se vált be.

Egy ismerősöm egyszer azt mondta hogy gondoljak a Titok című filmre és éljek úgy, megpróbáltam, nem sikerült.

Aztán erre a ying-yang -ra álltam rá, ez se vált be. Ezek előtt Istenben hittem/még mindig hiszek, imádkoztam hozzá, de nem éreztem hogy bármikor is meghalgatta volna imáim.

Ezek után nem tudom miben kéne még hinnem.


Elárulom milyen ember voltam két éve : mosolygósabb, vidámabb, önfeledtebb, nyílt, szerettem barátaimmal ide-oda járkálni, párkapcsolatom akkor szupr volt, mindent egyensúlyba tudtam hozni. Ja é ezek melet tudtam mit akarok a jövőtől !!!


És a jelenlegi életem : depressziós tünetek, már azt se tudom hogy jó-e élni vagy hogy milyen is az a jó élet... A párkapcsolatom pocsék, minden percben tudnánk veszekedni, ráadásul barátaim már nincsenek !! Azt mondják hogy a pénz a legfontosabb a világon, de én ezt cáfolom. Régen alig volt pénzem amit költöttem, egy nagyon minimális zsebpénz vagy annyi sem, mégis boldogabb voltam. Most pedig a sok pénz pénz és mégsem vagyok boldog, sőt undorodom. Nincse senkim, nincs kivel megosszam a gondjait, gondok jönnek gondok után. És valahol nem értem miért. Visszagondoltam előző életembeli rossz cselkedeimre, de nem voltak.

Én úgy érzem bűntet a sor, de nem tudom miért.

2013. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 xeniah ***** válasza:
100%

6-os, ha tényleg keresed Istent, megtalálod, hidd el. Kezdd el olvasni a Bibliát, mert az az Ő üzenete a te számodra. Neki terve van az életeddel, fontos vagy az Ő számára, és ki tud hozni a depresszióból, helyre tudja állítani az életedet, csak tedd le az Ő kezébe.

"Jöjjetek énhozzám mindnyájan, akik megfáradtatok, és meg vagytok terhelve, és én megnyugvást adok nektek." Máté 11:28

2013. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Közel 6 éve egyedül vagyok. Mára már nem is próbálkozom se barát téren, se csajozás téren. Barátaim akik voltak le sz*rnak hátba szúrtak mikor mély depressziós lettem. Azóta feladtam csak vagyok.
2013. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem menne a baratkozas, meg a csajozas is, de sajnos tul ronda vagyok. Sokan mondjak, hogy jo fej vagyok, de nem szivesen mutatkozik velem senki. Meg csaladon belul se. Kulsoseges lett sajnos nagyon a vilag. Bar persze a szepseg nem minden, de a rondasag semmi.
2013. dec. 16. 00:03
 10/13 anonim ***** válasza:
egyre többen vagyunk így.
2013. dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!