Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt szerelmi csalódásotok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sulek Péter kérdése:

Volt szerelmi csalódásotok. Mennyi időbe telt mire kihevertétek? Vagy mi tartotta bennetek a lelket, mit éreztetek meg hasonlók, hogyan tettétek túl magatokat rajta?

Figyelt kérdés
remélem érthető a kérdés :)

2013. okt. 13. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen volt sajnos, de mindenkinek volt szerintem :). Az időtartam attól függ, hogy mennyire volt fontos nekem az illető és mennyi időt, energiát és akár pénzt fektettem bele.

Min. 6 hónap, max. 2 év, nálam. Kiváncsi vagyok mit válaszolnak a többiek.

Ha valakit megszerettél, voltaképpen azt soha nem lehet elfelejteni szerintem.

2013. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az 1. 2-t pár hónap (amíg nem jött a következ). A mostanit viszont évek óta heverem, sikertelenül. Már megszoktam az érzést, és ha más udvarolna is, nem érdekel, csak eléggé magányosnak érzem magam. De azért barátkozgatok, néha bulizom, teszem a dolgom, úgyhogy nem tiszta depi az élet (mint eleinte), de remélem, ez mihamarabb elmúlik.
2013. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt.Pár év. Már nem emlékszem-régen volt.
2013. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na, azt képzeld el, hogy nekem 2 hét alatt sikerült túl lenni mindenkin, akibe szerelmes lettem azután, hogy olyat csinált, ami nekem nem tetszett. Nem kis dolgokra kell gondolni, hanem pl. szemét volt velem vagy mással szemben vagy ilyesmi.

Most viszont van valaki, akivel egyébként össze is illünk - közös érdeklődés, mentalitás...4 éve, 4 éve nem bírom feledni! Pedig csak milliószor próbáltam meg, és milliószor fulladt kudarcba. 4 év alatt pedig volt sok szünet a beszélgetésben, programok, amiken jól érezhettem magam, de neeeem, mert üvölthetett a gangnam style meg a tacata osztálybulin max hangerőn, az se verte ki a fejemből ezt a bizonyos embert. Sem más pali.


18/L

2013. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akadtak.
2013. okt. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos most van.Beszélgetünk még,találkozgatunk,de tudom,hogy nem lesz az egészből már normális kapcsolat,mert történtek olyan dolgok,amiktől nem megy.

Most először vagyok így,pedig már nem vagyok 20 éves.

Mindig rá gondolok,mindenben őt látom,nagyon sok dologról,tárgyakról,időjárásról eszembe jut.Akárkivel futok össze,akárkit,akármilyen pasit látok,nem érdekel más.Nem érdekel semmi,vagy nem kívánom az ételt,vagy falom.Nem dob fel semmi,alig van energiám.Sokszor sírnék.Magányosnak érzem magam.Nagyon érzékeny vagyok.Sosem voltam így.

2013. okt. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!